přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukAudient Nero - monitor kontrolér

02.09. | Autor: Miloš Rábl | sekce: pro muzikanty - testy

Audient Nero - monitor kontrolér


Firma Audient byla založena v roce 1997 Davidem Deardenem a Garethem Daviesem, kteří byli zakládajícími členy společnosti DDA - známé projektováním mixážních pultů v roce 1980 až 1990. Po prodeji DDA se snažili držet uplatnit své nápady v oblasti analogových a analogově znějících zařízení.

Kovové robustní šasi obsahuje zařízení, kde je možné kombinovat vstupy a výstupy i pro velmi náročné uživatele. Zatím mne nenapadla žádná kombinace, kterou bych při práci postrádal. Na zadním panelu se dočteme: Designed in England - made in China.

Popis
Jedná se o sofistikovaný monitorový kontrolér pro nahrávací a postprodukční profesionální i domácí studia. Je to vlastně takové srdce vašeho audio řetězce. Kontrolér distribuuje stereofonní signál ze čtyř nezávislých zdrojů signálu do tří párů aktivních monitorů. K dispozici je i alternativní monofonní výstup Sub pro napájení wooferu nebo monofonního kontrolního monitoru. Dva digitální vstupy, optický a koaxiální značně rozšiřují možnosti připojení kontroléru. K ovládání signálu slouží tlačítka Dim, Cut, Pol a Mono.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Audient-Nero-monitor-kontroler~02~zari~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.