muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukAston Microphones Spirit - univerzální velkomembránový mikrofon

19.02. | Autor: Miloš Rábl | sekce: pro muzikanty - testy

Aston Microphones Spirit - univerzální velkomembránový mikrofon


Během nahrávání jednoho CD se mi ve studiu objevil na test mikrofon Aston Microphones Spirit, a tak jsem se rozhodl jej „prubnout“ na nahrávání hlavních zpěvů a vokálů. Tento model mikrofonu by měl být vlajkovou lodí poměrně mladé britské firmy Aston Microphones, která byla založena v roce 2015 a díky poctivému britskému designu se probojovala na špičku hudební produkce. Výrobce se pyšní spoluprací při vývoji s takovými veličinami, jako jsou AC/DC, Iron Maiden, Bob Marley, Limp Bizkit, Deep Purple nebo U2.
Jedná se o univerzální velkomembránový (1”) mikrofon, který navazuje na několikrát oceňovaný model Origin. Mikrofon působí svým kovovým tělem velmi robustně a extravagantně. Ve spodní části je přímo „natvrdo“ umístěn závit pro upevnění.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2021/02 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Aston-Microphones-Spirit-univerzalni-velkomembranovy-mikrofon~19~unor~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.