muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraAroma AG-60A - multifunkční kombo vhodné pro kytaru, zpěv a pouštění základů

28.12.2020 | Autor: Tomislav Zvardon | sekce: pro muzikanty - testy

Aroma AG-60A - multifunkční kombo vhodné pro kytaru, zpěv a pouštění základů


Kombo AG-60A firmy Aroma, je novým přírůstkem v kategorií věcí určených primárně pro akustikou kytaru nebo obecně akustické nástroje či zpěv. Na webu této poměrně mladé čínské značky najdete spousty zařízení, které pro muzikanty vyrábějí.

Od aparatur, kytarových efektů až po elektronické bicí, ladičky či metronomy... Tedy poměrně široký záběr. Tento aparátek, který zde máme na test, patří spíše do kategorie těch „levnějších“, a tak mě dost zajímalo, jak obstojí v poměrně velké konkurenci, třeba i daleko dražších zesilovačů.

Popis
První věc, která mne zaujala, už když jsem krabici, na které bylo mimochodem napsáno velkým písmem made in China, byla váha. Papírová krabice jako by byla prázdná. Kombo totiž váží pouze neuvěřitelných 3,8 kg. Pro ruční přenášení tedy naprosto skvělé. K aparátu o příjemných
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Aroma-AG60A-multifunkcni-kombo-vhodne-pro-kytaru-zpev-a-pousteni-zakladu~28~prosinec~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.