přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukAntelope Audio Orion Studio Rev. 2017 - audio interface vybavený rozhraními Thunderbolt a USB

22.12. | Autor: Marek Ciml | sekce: pro muzikanty - testy

Antelope Audio Orion Studio Rev. 2017 - audio interface vybavený rozhraními Thunderbolt a USB


Když se mi dostala do ruky zvuková karta Orion Studio Rev.2017 od firmy Antelope Audio, moc jsem nevěděl, o jakou zvukovou kartu vlastně jde, a ani jsem tuto firmu pořádně neznal. Zjistil jsem, že se údajně jedná o tým odborníků, kteří se podíleli na vývoji produktů firmy Universal Audio.

Firma Antelope Audio existuje už několik let, takže rozhodně není na trhu úplným nováčkem, jen u nás zatím není moc známá. Cena karty také není nízká, tak jsem byl moc zvědavý, jaký produkt jdu testovat.
Samotná zvuková karta v krásné krabici je designově moc povedená. Krásný moderní produkt ve velikosti 1U. Karta má dvojí připojení k PC nebo Macu, a sice USB nebo Thunderbolt, a už tady jsem docela koukal, protože to opravdu není obvyklé. Samozřejmě pro spuštění karty je potřeba ovladač, který se musí stáhnout z oficiálních webových stránek Antelope Audio, a též je nutné vytvořit si vlastní účet. Po stažení a instalaci potřebného softwaru už nic nebrání kartu začít používat.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Antelope-Audio-Orion-Studio-Rev-2017-audio-interface-vybaveny-rozhranimi-Thunderbolt-a-USB~22~prosinec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.