muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukAntelope Audio Edge Go - USB kondenzátorový mikrofon

15.03. | Autor: Filip Zeiner | sekce: pro muzikanty - testy

Antelope Audio Edge Go - USB kondenzátorový mikrofon


Moderní technologie, a hlavně výpočetní výkony strojů, které máme dnes k dispozici, jsou už dávno jinde, než tomu bylo před lety, kdy byla simulace považována za něco, co nesmělo překročit práh profesionálního studia.

No a dnes je situace opačná. Dá se říct, že dnes velmi těžko najdeme profesionální nahrávku, u které můžeme bezpečně říct, že „tohle je analog“, nebo „tohle simulace“. Z mého pohledu je dobře, že se pokrok dostal takhle dopředu. Jen se děsím toho, co bude za pár let.
Antelope Edge Go je USB mikrofon, ale nejen to. K němu dostanete navíc již zmíněné simulace, a to nejen legendárních mikrofonů, které byste si asi těžko jen tak pořídili, pokud zrovna nemáte zlaté nebo diamantové doly nebo velmi bohatého strýčka.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Antelope-Audio-Edge-Go-USB-kondenzatorovy-mikrofon~15~brezen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.