přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraAmptweaker TightMetal JR - malý a nekompromisní distortion

27.07. | Autor: Tomáš Pavelka | sekce: pro muzikanty - testy

Amptweaker TightMetal JR - malý a nekompromisní distortion


A máme tady konečně zase něco pro metalisty! Je to horký tip pro všechny kytaristy, kteří hledají ten správný metalový zvuk, ale nejsou milionáři. A správný zvuk je věc zásadní.

Na kytarové efekty od firmy Amptweaker se opravdu ve světě hraje, kapely a muzikanti je používají ve studiu i na pódiích. A to profesionální muzikanti i kapely. Zkrátka profesionálové používají profesionální krabičky. TightMetal JR je menší a mladší bratr velkého a dražšího TightMetalu Pro. Má méně ovládacích prvků, ale zvuk si zachovává stejný. Zmenšená verze přišla na svět pár let po té velké a jistě si najde své zákazníky. Rozdíl v ceně je cca dvojnásobný, a to už je dost pádný důvod ke koupi pro kytaristu, který potřebuje peníze i na jiné věci.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Amptweaker-TightMetal-JR-maly-a-nekompromisni-distortion~27~cervenec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.