přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukAmptweaker SwirlPool - podlahový efekt spojující tremolo a vibe

7.11.2018 | Autor: Marek Vaňkát | sekce: pro muzikanty - testy

Amptweaker SwirlPool - podlahový efekt spojující tremolo a vibe


Pokud jste dnes ráno škrábali okno u auta kreditkou jako já, možná jste si také uvědomili, že přišel podzim. Čas vypouštění bazénů. Věřím, že kdybych tenhle bytelný a těžký pedál od Amptweaker do bazénu hodil, metrovou dírou ho vypustím hodně rychle a vznikne stejný vír, který je zobrazený na jeho ocelovém šasi.

To v Cummingu v Georgii je právě po ránu příjemných jedenadvacet stupňů. Zaměstnanci butikové značky Amptweaker ráno neškrábali. V jejich sortimentu je kolem třiceti modelů našlapaných kytarových nebo basových pedálů. Jejich kvalitu a vynikající zvuk by mohl dosvědčit z těch u nás nejznámějších Bowieho kytarista Reeves Gabrels, Idolův Steeve Stevens nebo Adrian Belew z King Crimson.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/11 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Amptweaker-SwirlPool-podlahovy-efekt-spojujici-tremolo-a-vibe~07~listopad~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.