přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraAlhambra 7 C Classic - klasická španělská kytara

15.04. | Autor: Luboš Malý | sekce: pro muzikanty - testy

Alhambra 7 C Classic - klasická španělská kytara


Kdo by neznal klasickou kytaru? Téměř všichni adepti kytarové hry se na ni začínají učit a pak skočí rovnýma nohama a rukama na kytaru elektrickou nebo country akustickou. Ale není klasika jako klasika. Sice samozřejmě vypadá stejně, ale jsou zde obrovské rozdíly jak v provedení, tak ve zvuku.

Španělská manufaktura Alhambra patří určitě k těm lepším ve světě, a jelikož jsem majitelem podobného nástroje o třídu vyšší, rád jsem přijal sedmičku ke srovnání a byl velmi zvědavý, co vlastně dovede...

Historie značky Alhambra Guitars
Alhambra byla založena v roce 1965 z originální malé kytarové dílny, umístěné ve městě Muro de Alcoy v provincii Alicante, patřící do Valencie. Od samého začátku bylo vždy pravidlem spojit nejvyšší standardy řemeslného zpracování s nejmodernější technologií k výrobě nejlepších klasických kytar, flamenco kytar a akustických kytar ručně vyráběných ve Španělsku.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Alhambra-7-C-Classic-klasicka-spanelska-kytara~15~duben~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.