přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

klávesyAkai LPK25 Wireless - klávesový kontrolér

14.05. | Autor: Bohuslav Bob Zika | sekce: pro muzikanty - testy
Dnes si představíme novinku: MIDI ovladač LPK25 WIRELESS od firmy Akai. Je malý, skladný a může se vám dobře hodit pro práci v domácím studiu i na cestách.

Akai LPK25 Wireless - klávesový kontrolérCo je LPK25 Wireless
Je to nový klávesový MIDI kontrolér s možností bezdrátového připojení. Čelní panel disponuje pětadvaceti miniklávesami, šesti tlačítky (Arpeggiator - On/Off & Tap Tempo, oktáva dolů, oktáva nahoru, výběr programu a párování), z nichž pět je podsvícených a jedno nepodsvícené. Nad čtyřiadvaceti klávesami najdete popisky funkcí. Z toho lze lehce usoudit, že klaviatura bude sloužit nejen ke hraní, ale také k zadávání různých parametrů jednotlivých funkcí.
Levá strana ovladače nabízí přepínač napájení USB/baterie. Dále pak vstup pro připojení USB kabelu a jackový vstup pro sustain pedál.
Na spodní straně je umístěna šachta pro tři baterie typu AA a čtyři protiskluzové gumové nožky. Tolik k výbavě tohoto nového kontroléru.
Zdá se, že tento malý kontrolér nabízí vše potřebné. Je jen škoda, že „akajácký“mrňous mezi kontroléry nenabízí kolečka pro ohýbání tónu a modulaci. Holt jak se říká: „Za málo peněz... “ Dál to už znáte. :-)

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/05 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Akai-LPK25-Wireless-klavesovy-kontroler~14~kveten~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.