přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukAguilar Tone Hammer 700 - ručně vyráběný basový aparát

08.05. | Autor: Martin Libra | sekce: pro muzikanty - testy

Aguilar Tone Hammer 700 - ručně vyráběný basový aparát


V posledních letech nás výrobci namlsávají ultralehkými zesilovači. Ty udivují nejenom nízkou váhou, ale především zvukovými možnostmi v poměru k velikosti. A to jsou věci, které většina hudebníků vyhledává.

Náhled přední i zadní
Decentní vzhled dává tušit, že tady se nehraje na nějaké vnější efekty a blikátka, ale na maximální účelnost a funkčnost. Při bližším pohledu si povšimneme lehce hravých popisků, které vážnost situace příjemně odlehčí.
Na levé straně leží jackový vstup s tlačítkem úrovně vstupu při použití baskytary s aktivní elektronikou. Následuje sekce zesílení Gain a Drive a dále ekvalizér, kde máme parametrické středy, basy i výšky, které nastavujeme normálně. Napravo je hlavní ovladač volume Master.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/05 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Aguilar-Tone-Hammer-700-rucne-vyrabeny-basovy-aparat~08~kveten~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.