muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukAguilar Grape Phaser - kvalitní analogový basový phaser

13.09. | Autor: Martin Libra | sekce: pro muzikanty - testy

Aguilar Grape Phaser - kvalitní analogový basový phaser


Aguilar, renomovaná firma zabývající se výrobou všeho možného pro vyznavače basových tónů. Kromě věhlasných aparátů začala firma vyrábět basové efekty, které jsou taktéž na špičkové úrovni. Jedním z barevného spektra efektů je Grape Phaser.

Popis
Celokovový pedál, jak by název mohl napovědět, má vínovou barvu s bílými popisky vytvářející pěkný kontrast.Samotný pedál je ovládán pouze dvěma pogumovanými potenciometry, které se nacházejí na přední straně efektu. Společně s potenciometry zde nalezneme přepínač, jehož aktivitu nám signalizuje modrá (extra silná) LED dioda umístěná nad přepínačem.Jak je již u aguilarovských efektů zvykem, vstup a výstup na 6,3mm jacky je umístěn na čelní straně efektu. Na stejném místě se nachází vstup pro 9V adaptér.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Aguilar-Grape-Phaser-kvalitni-analogovy-basovy-phaser~13~zari~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.