muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukAguilar DB 925 - kvalitní podlahový předzesilovač pro baskytaru

09.10. | Autor: Zdeněk Wimpy Tichota | sekce: pro muzikanty - testy

Aguilar DB 925 - kvalitní podlahový předzesilovač pro baskytaru


Aguilar představuje svůj zvuk pro baskytaru v kompaktním mikrobalení. Jde o historicky první dvoupásmový pre-amp této firmy v tomto formátu.

Když ikonická firma Aguilar uvedla na trh tuto krabičkou, hned jsem se začal ošívat. Vzhledem k minimalistickému počtu ovládacích prvků tohoto efektu vás v tomto testu (pro naplnění dostatečné délku obsahu) obšťastním i o své zkušenosti a náklonost k této značce. Přidám rovněž postřehy z testování přímo v akci.
Aguilar je značka, na kterou si vždy rád brnknu. Byl to po mnoho let můj aparát číslo jedna. Používal jsem dvanáctipalcové boxy, zesilovač a lampové pre-ampy právě této firmy. V současnosti používám aktivní elektroniku Aguilar v několika nástrojích. Pokud neodolám a pořídím si nástroj nový, většinou ho okamžitě vyzkouším s podlahovým pre-ampem Aguilar Tone Hammer, nebo rovnou s on-board pre-ampem OBP-3, tedy aktivní elektronikou od Aguilaru.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Aguilar-DB-925-kvalitni-podlahovy-predzesilovac-pro-baskytaru~09~rijen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.