přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
21.8.2017 Basové syntezátory jsou sice docela oblíbené efekty, ale obecně ne tolik používané. Většina basistů dá přednost spíše nějakým menším klávesám. Těžko říct, zda to změní efekt, na který se dnes podíváme v testu.
18.8.2017 Přijíždí třetí verze červeného tanku pro elegantní přepínání zvuků našich pastiček. V porovnání s předchozí verzí má šikovnější rozměry, ale stejný čelní panel. To dává tušit, že dánští konstruktéři přistupují k osvědčeným věcem s citem. Ověřená tradice, to je ten výraz.
17.8.2017 Baskytara, která mi nedávno dorazila domů na recenzi, byla pro mě velkým překvapením. Dosud jsem neměl tu čest hrát na nástroj z dílen kytarového kolosu ESP. A hned první vlaštovka nebyla úplně obyčejná.
15.8.2017 Společně s pedálem jsem jako bonus obdržel bubenické udělátko od Tamy. Jedná se o pomůcku ve formátu kapesního nože, která obsahuje devět nástrojů: Na jedné straně je pět inbusů v průměru od jednoho do pěti milimetrů a druhá strana nabízí křížový šroubovák a čtvercovou a šestihrannou bubenickou kličku.
11.8.2017 Když německý Behringer na frankfurtském veletrhu v roce 2011 ukázal koncept digitálního mixu X32, byly o tomto výrobku okamžitě v internetových diskuzích napsány spousty textu.
10.8.2017 Kytary japonské firmy Ibanez netřeba již ani představovat. Bylo napsáno a nafoceno tolik, že by se to nevešlo ani do celého čísla Muzikusu. Od roku 1929, kdy japonský obchodník Hoshino Gakki začal dovážet ze Španělska akustické kytary Savador Ibáñez, uplynula pěkná řádka let a postupně se japonská manufaktura vyšplhala mezi světovou špičku.
9.8.2017 Krabička Bassbone V2 umí být DI boxem, centrem se dvěma předzesilovači pro jednu baskytaru, pomocníkem pro střídání dvou nástrojů, dokáže být sofistikovaným slučovačem pro dva signály vyvedené z jedné baskytary.
5.8.2017 Recenze tohoto nástroje ve mně vyvolává polemiku stran šířky krku, hmotnosti a konstrukce nástroje. Tato baskytara disponuje mohutnějším krkem a hmotnostně by neprošla nominací do váhy muší či lehké. Patřím do kategorie hráčů, která vyhledává úlevu v lehčích nástrojích.
2.8.2017 Pokud jste fanoušci ohijské firmy EarthQuaker Devices, určitě vám nemohla uniknout, mnohými renomovanými americkými časopisy oceňovaná, novinka Avalanche Run. Co mě na filozofii krabiček EarthQuaker Devices baví, jsou nekonečné možnosti, ale zároveň jednoduchá obsluha, kreativita a vždy výborné zpracování. Nejinak tomu je i zde.

27.7.2017 Německá firma Framus, patřící do společnosti Warwick, uvedla na trh další modely akustických kytar. Jedním z pěkných výrobků je určitě jumbo s výřezem Legacy, což znamená v překladu dědictví nebo také odkaz předků.

101-110 (2835) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.