přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
5.6.2017 Při stavbě domácího studia si každý uvědomuje, že monitory jsou jeho srdcem i ušima. A není špatné, když je i na co se koukat.
2.6.2017 Dá se vymyslet ještě něco nového na téma kompresor pro kytaru ve formátu kytarového efektového pedálu? Firmě Roland se to tentokrát skutečně podařilo a její nový kompresor nastavuje novou laťku pro podobná zařízení.
1.6.2017 Vypadají jako normální krabičky. Mají potenciometry jako normální krabičky. Zkreslují jako normální krabičky. Ale nejsou to normální krabičky (ani babičky). Jsou to totiž malinkaté multiefekty.
31.5.2017 Dnes se podíváme na klávesky, které si na nás přichystala firma Roland. Je to nástroj, který popisují jako „Interactive Analog/Digital Crossover Synthesizer“. Je malinký, černo-červený a užil jsem si s ním spousty legrace.
30.5.2017 Zajímavý nápad, tahle krabička. Že dvojité kreslítko? Jasně, to už tu bylo. Ale vynechané potenciometry Tone a místo nich malé třípolohové páčky dávají tušit, že moc prostoru na doladění tady nebude. Prostě nám jeho barva zvuku sedne anebo ne.
28.5.2017 Firmu Radial asi není potřeba nijak zvlášť představovat. Už nějakou dobu se její kytarové efekty, DI boxy, splittery nebo poslední dobou oblíbené reampery, objevují na pultech tuzemských prodejen.
26.5.2017 Společnost M-Audio je mezi muzikanty známá jako výrobce všeho možného, mimo jiné zvukových karet. Mně se do rukou dostala dvojice M-Track 2x2 a M-Track 2x2M. Rozdíl je v písmenku M, které značí přítomnosti klasických MIDI konektorů in/out, verze M má také o dva vstupy více, jinak jsou obě karty identické.
24.5.2017 Ridy Mainl Byzance Big Apple jsou ručně vyráběné činely s širokou paletou zvuků určené pro muzikální hráče, kteří chtějí z nástroje dostat víc než jen stále stejně reagující crash nebo ride.
22.5.2017 Genelec sídlí ve Finsku, Dynaudio pochází z Dánska a Tannoy byl založen v Anglii. Což takhle podívat se také do Francie? Nelákám vás pochopitelně na Riviéru ani na Montmartre, ale do oblasti blízkých poslechových polí nahrávacího studia.
20.5.2017 Dostal jsem za úkol otestovat krabičku Bass Fly Rig od firmy Tech 21. Od firmy, jejímž výrobkům dost fandím a mám s nimi dlouholeté zkušenosti. Testovaný přístroj je basovou verzí modelu Fly Rig 5, který kolegové kytaristé mají šanci už nějaký ten rok používat.

91-100 (2795) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.