přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
02.04. Výkonný lampový zesilovač za dobrou cenu. Není to protimluv? Také jsem si to myslel. Ale jen do doby, než mi doma na recenzi přistála sestava basové hlavy Bugera BVP550 se „čtyřdesítkovým“ boxem BN410TS. Bylo to mé první setkání s aparátem této značky.
30.03. Redakce dobře ví (ví, pozn. red.), že s následujícími řádky jsem se potýkal. Pokud čekáte klasickou recenzi nahrávacího prostředí a modelování kytarového zvuku, není to v tomto textu.
29.03. Kirk Hammet, kytarista skupiny Metallica, se čas od času podílí na vývoji kytarových aparátů a efektů. Nejznámější jsou signované zesilovače Randall a kvákadla Dunlop. Nejčerstvější Kirkův...
28.03. Malý velký kompresor pro basisty a baskytaristy s možností uploadu přednastaveného nastavení, ale i s možností vlastní detailní editace.
24.03. Tmavá povrchová úprava naznačuje tvrdé hudební styly, do kterých jsou činely řady Classic Custom Dark určeny. Nic pro jazzmany, ale do tvrdší moderní hudby padnou jako ulité.
22.03. Hoši z Line6 ušli od červené fazole POD pěknou cestu. Dnes u nich najdeme efekty, zesilovače, stompboxy i pastičky. Helix představuje nový multiefekt první třídy. Budeme mu důvěrně říkat Helenka. I když všichni víme, že Helča je blonďatá.
16.03. Nevím, čím to je, ale na kytary Yamaha se u nás moc nehraje. V jiných vodách, např. basových, jsou ale nástroje velice ceněny, a pokud se podíváme trochu do světa, tak je používá první liga. Také v produkci klasických koncertních kytar patří Yamaha se svými top nástroji mezi elitu.
15.03. Jak říkával staré Berósek, ten kdo neměl zrzavou, neví, co je láska. A asi nelze pochybovat o tom, že podobně by mohl říkat mladé Berósek, že kdo nikdy neměl Boss, neví, co je radost z muziky.
14.03. Titan - trojitý analogový delay od firmy Red Witch je vlastně zařízení „tři v jednom“. Jako kdybyste vzali tři samostatné delaye a spojili to dohromady. Poněkud netradiční kytarový pedál ihned upoutá pozornost zvláštním rozestavením devíti potenciometrů.
13.03. Píše se rok 2016 a tento dobře známý výrobce bicích nástrojů nám představuje novou ucelenou sérii bubínků. Nejedná se samozřejmě v tomto smyslu o revoluci, nicméně posun ve vývoji a novinky reflektující současný bubenický svět tu jsou. Pojďme na ně.

91-100 (2763) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.