přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
17.10.2017 V tomto testu se podíváme na dvě mašinky, které mají na sobě spousty tlačítek, knoflíků a světélek. V okamžiku, kdy mašinky zapnete a mačkáte některé z těch čudlíků, začnou se dít zajímavé věci. Pokud vás zajímá, co zhruba se začne v tu chvíli dít, čtěte dál.
15.10.2017 S metronomem jako takovým se setkal určitě každý hudebník. Cvičení s metronomem je jednou z nejdůležitějších základních věcí při cvičení na hudební nástroj a nejen na hudební nástroj.
12.10.2017 Kdo zná a viděl slavný film Frajer Luke (Cool Hand Luke), asi mi dá za pravdu, že se jednalo o skvělý film, kde zazářil v hlavní roli Paul Newman. Kytara, kterou bych chtěl představit, má velmi podobné parametry.
8.10.2017 Krabička má klasické rozměry. Design je střídmý - kombinace stříbrného těla a černých popisků. Zelené ovládací potenciometry jsou vroubkovaté, dobře se s nimi otáčí, tvarově se blíží oblíbené kuřecí hlavě.
2.10.2017 Na mezinárodním veletrhu hudebních nástrojů Summer NAMM 2016 firma Ibanez představila šest nových modelů řady Artwood Vintage Thermo Aged. Tedy nástrojů vyrobených z tepelně uměle zestárlých materiálů. V dnešním testu se zaměříme na dva z nich.
29.9.2017 Blackstar ID:Core High Power Super Wide Stereo Guitar Amplifier je celý oficiální název těchto dvou modelingových komb. Z dlouhého názvu se dá odvodit, že silnější bude mít sto padesát a slabší sto wattů stereo a že budou určená pro kytaru, tedy přesněji elektrickou kytaru.
27.9.2017 Jihomoravský Audified uvedl v polovině minulého roku druhou verzi svých softwarových procesorů STA Effects, založenou na simulaci elektronkového sčítacího zesilovače.
25.9.2017 Když mně oslovili, jestli bych nemohl otestovat cestovní kytaru, váhal jsem, protože jsem vždycky pochyboval o smyslu takového nástroje. Našel jsem si webové stránky a zjistil jsem, že to je firma, která se jmenuje Traveler Guitar.l
23.9.2017 Všechny mé dosavadní testy končí obligátně optimisticky a smírem. I když na všem cosi najdu, stejně se mi všechno nakonec líbí a je to super... Tak toho už by bylo dost, ne?
21.9.2017 Firma Korg nabízí procesory s označením Pandora v dalších a dalších inovovaných modifikacích už řadu let. Pokud mne paměť neklame, skoro všechny se na stránkách Muzikusu dočkaly obšírného zhodnocení.

81-90 (2836) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.