přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
2.8.2017 Pokud jste fanoušci ohijské firmy EarthQuaker Devices, určitě vám nemohla uniknout, mnohými renomovanými americkými časopisy oceňovaná, novinka Avalanche Run. Co mě na filozofii krabiček EarthQuaker Devices baví, jsou nekonečné možnosti, ale zároveň jednoduchá obsluha, kreativita a vždy výborné zpracování. Nejinak tomu je i zde.

27.7.2017 Německá firma Framus, patřící do společnosti Warwick, uvedla na trh další modely akustických kytar. Jedním z pěkných výrobků je určitě jumbo s výřezem Legacy, což znamená v překladu dědictví nebo také odkaz předků.
24.7.2017 V tomto testu se podíváme na snímače od notoricky známé značky Aguilar. Testované snímače mají označení 4J-60. Jsou na čtyřstrunou baskytaru typu Jazz Bass a jsou ručně vyrobené podle specifikací, které mají originální snímače z Jazz Bassů z 60. let.
20.7.2017 Prý že „modrá je dobrá“. Po otestování La Grange mám pocit, že ani zlatá není k zahození.
18.7.2017 Řekl bych, že nepatřím zrovna mezi úplné nadšence do hudebního gearu. Když tak přemýšlím, je to vlastně „hudební obor“, kterým se ze všech zabývám snad nejméně. Nicméně mi bylo svěřeno něco, co mě opravdu zajímalo...
16.7.2017 Britská firma Audient patří mezi renomované výrobce studiové techniky a jejich analogové konzole patří mezi na trhu mezi špičkové. Novou řadou produktů jsou kompaktní zvukové karty, které dostaly do rodokmenu jasné poselství: Nabídnout kvalitu studiového pultu v podobě malé kompaktní USB karty.
14.7.2017 U každé krabičky, která má posílat signál do více aparátů (efektů), jde vlastně jen o jednoduchý přepínač. Jenže samotný kytarový signál je z pohledu rozmnožování nepraktický. A proto stojí před výrobcem volba, zda využít aktivní pre-amp (buffer), nebo ne.
10.7.2017 Kytara je výrobkem původně japonské kytarářské firmy Hisataka Shibuyaiho, který si v roce 1975 otevřel obchůdek s hudebními nástroji se zaměřením na údržbu a výrobu dílů pro elektrické kytary.
5.7.2017 Firmu Boss nemusíme, myslím, nikterak představovat. Byla doba, kdy tato firma patřila ke špičce v kytarových krabičkách a ten, kdo neměl v 90. letech aspoň něco „bossáckého“ v pedalboardu, jako by nebyl.
29.6.2017 Musím se přiznat, že když jsem dostal tyto dva zesilovače od britské firmy Mooer, byl jsem dost překvapený. Většina z nás, kdo už nějaký čas pracují s kytarovými efekty, si při vyslovení jména Mooer vybaví jedny z nejmenších efektových pedálů, se kterými se setkali.

71-80 (2795) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.