přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
10.05. Wah-wah pedály od firmy Morley zná skoro každý kytarista, který to myslí s rockovou muzikou vážně. Existují zhruba tři větší tábory kytaristů (používající wah-wah pedál) a každý tábor preferuje jinou značku kvákadel.
08.05. Na konci minulého roku představila firma Korg příznivcům profesionálních aranžérů novinku Pa4X, která se stala okamžitým hitem mezi „keyboardisty“ na celém světě. Do jara byl tento model na trhu nedostatkovým zbožím. Platilo to i pro ČR.
27.04. Pro všech možných zvukových kartách a převodnících firmy RME, které byly převážně v rackovém provedení, jsme dostali na test přístroj Babyface Pro, který je v provedení desktop. RME vyrábělo model Babyface, který jsem k dispozici neměl, takže srovnání nebude.
26.04. Kvákadla Morley jsou dlouhodobé stálice v pedalboardech mnoha kytaristů a diskuze o tom, jaké kvákadlo je nejlepší, neberou konce. Jeden kytarista preferuje Cry Baby, druhý Vox a třetí Morley. A je to tak správně.
25.04. Málokdy se člověku dostane do ruky tak levný nástroj, jako se mi to povedlo v případě dnešní testované baskytary. Upřímně řečeno, od téhle basy jsem neočekával vůbec nic.
24.04. Užitečných krabiček určených pro moderní trubadúry se na trhu už objevilo několik. Jsou typické dvěma očekávanými zdroji signálu, tedy zpěvu a akustické kytary. Pojďme se podívat, co z téhle na konci vyleze.
22.04. Je zajímavé sledovat, jak v dnešní moderní, digitální a virtualizační době jde mnoho výrobců kytarových efektů úplně opačným směrem, a to tím analogovým. Jedním z nich je dánská firma Carl Martin.
19.04. Anglická firma Blackstar Amplification stále víc rozšiřuje portfolio svých kytarových aparátů. Tentokrát jsem dostal na test dvojici kytarových celolampových komb z řady Artist. Jedná se téměř o vintage komba.
18.04. Dnes bych vám chtěl představit zesilovač z rodiny méně výkonných zesilovačů od firmy Hughes & Kettner. Někteří se možná ztrácíte v typech TubeMeister a Grandmaister, tak jen ve zkratce na vysvětlenou, TubeMeister je základní zesilovač bez integrovaných efektů, kdežto GrandMeister má efekty integrované.
16.04. Telecaster JIL-ASH-M od firmy Fujigen nemá na první pohled klasický vzhled „telátka“, ale už na ten druhý se podle osazení nechá zařadit do rodiny čistokrevných Telecasterů a my si pojďme přiblížit, čím přispívá do rodinné zvukové pokladnice.

71-80 (2763) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.