přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
16.04. Telecaster JIL-ASH-M od firmy Fujigen nemá na první pohled klasický vzhled „telátka“, ale už na ten druhý se podle osazení nechá zařadit do rodiny čistokrevných Telecasterů a my si pojďme přiblížit, čím přispívá do rodinné zvukové pokladnice.
13.04. Měl jsem možnost vyzkoušet systém od JBL zvaný JBL EON ONE. S tuzemským dodavatelem energií nemá nic společného, snad jen, že potřebuje jeho elektřinu. Jinak se jedná o aktivní zvukový systém složený ze subwooferu a satelitní soustavy v úzkém sloupu.
12.04. Německý výrobce dunění, rozuměj firma zaměřená na produkty pro baskytaristy, umí dostat důstojný zvuk i z dvacetiwattového komba.
11.04. Dostal se mi do rukou basový distortion od výrobce převážně kytarových efektů Source Audio a díky svému připojení USB, nejen basový distortion.
10.04. Firma Peavey si své renomé vydobyla nejen výrobou klasických, uznávaných kytarových a baskytarových aparatur, ale stejně tak i řadou novátorských počinů, které obohatily trh s hudební technikou o do té doby ne zcela probádané cesty.
09.04. Bez pořádného zvuku nestojí muzika za nic. Jak je ale vybrat ten správný aparát? To je přímo filozofická otázka. Jednou z cest pro malé kapely, drobné DJs a pro halfplaybackové umělce by mohl být aparát od firmy Peavey TriFlex II.
08.04. Tak především, Charvel je neoddiskutovatelně jedna z ikon kytarového světa. No a pro ty, které éra trvalých na účesech rockových kytaristů nějak minula, začátky legendy budeme směřovat do Jižní Kalifornie na konec sedmdesátých let, ...
07.04. Robert Keeley proslul svými analogovými efekty - kompresorem a Katana Boostem. Nabízí ale i moc zajímavé digitální efekty. Tři z znich nyní představíme. Jde o reveb Abbey Road, echo-delay-reverb Multiecho a delay-reverb Caverns.
06.04. Ty tam jsou doby, kdy poslech hudby byl nepřenosnou záležitostí. Žijeme v době neustálého pohybu, řekněme mobility. Málokdo si dnes udělá čas na jakostní poslech hudebních nahrávek v klidu domácího prostředí...
04.04. Keeley Monterey je tzv. „neo-vintage“ kytarový multiefekt. Obsahuje fuzz, simulátor rotary speaker , vibe (vibrato), oktáver nahoru, oktáver dolů, autowah a harmonický wah. Celkem je v krabičce šest efektů.

61-70 (2744) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.