přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
24.07. V tomto testu se podíváme na snímače od notoricky známé značky Aguilar. Testované snímače mají označení 4J-60. Jsou na čtyřstrunou baskytaru typu Jazz Bass a jsou ručně vyrobené podle specifikací, které mají originální snímače z Jazz Bassů z 60. let.
20.07. Prý že „modrá je dobrá“. Po otestování La Grange mám pocit, že ani zlatá není k zahození.
18.07. Řekl bych, že nepatřím zrovna mezi úplné nadšence do hudebního gearu. Když tak přemýšlím, je to vlastně „hudební obor“, kterým se ze všech zabývám snad nejméně. Nicméně mi bylo svěřeno něco, co mě opravdu zajímalo...
16.07. Britská firma Audient patří mezi renomované výrobce studiové techniky a jejich analogové konzole patří mezi na trhu mezi špičkové. Novou řadou produktů jsou kompaktní zvukové karty, které dostaly do rodokmenu jasné poselství: Nabídnout kvalitu studiového pultu v podobě malé kompaktní USB karty.
14.07. U každé krabičky, která má posílat signál do více aparátů (efektů), jde vlastně jen o jednoduchý přepínač. Jenže samotný kytarový signál je z pohledu rozmnožování nepraktický. A proto stojí před výrobcem volba, zda využít aktivní pre-amp (buffer), nebo ne.
10.07. Kytara je výrobkem původně japonské kytarářské firmy Hisataka Shibuyaiho, který si v roce 1975 otevřel obchůdek s hudebními nástroji se zaměřením na údržbu a výrobu dílů pro elektrické kytary.
05.07. Firmu Boss nemusíme, myslím, nikterak představovat. Byla doba, kdy tato firma patřila ke špičce v kytarových krabičkách a ten, kdo neměl v 90. letech aspoň něco „bossáckého“ v pedalboardu, jako by nebyl.
29.06. Musím se přiznat, že když jsem dostal tyto dva zesilovače od britské firmy Mooer, byl jsem dost překvapený. Většina z nás, kdo už nějaký čas pracují s kytarovými efekty, si při vyslovení jména Mooer vybaví jedny z nejmenších efektových pedálů, se kterými se setkali.
27.06. Nashvilská firma MiKtek je známa nejen svou pověstnou mikrofonní „Céčkovou řadou“ - lampou CV3, kondenzátory CV4 a C7e -, ale např. i dvoukanálovým předzesilovačem MPA-201 třídy A. Zvláště američtí bubeníci ji oceňují pro čtyřdílnou mikrofonní sadu pro snímání bicí soupravy PMD4.
25.06. Začátkem tohoto roku jsem zde v Muzikusu testoval mixážní pult Soundcraft Signature 10. Šlo o nejmenší pult z řady Signature. Mix jsem tenkrát testoval v docela tvrdých zimních podmínkách. Ale ani mráz, sníh a vysoká vlhkost se nijak neprojevily na jeho bezchybném fungování.

41-50 (2763) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.