přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
08.02. Před několika lety jsem se zařekl, že už nikdy v životě nepoužiji frázi „intuitivní ovládání“. Měl jsem totiž možnost přečíst si nějaké recenze, kde se to slovem „intuitivní“ jen hemžilo, a následně se s daným zařízením seznámit.
07.02. V oblasti snadno přenosných syntezátorů s pohonem na baterie je poslední dobou docela mela. Yamaha se nicméně rozhodla vstoupit na tento trh rovnou se čtyřmi zbrusu novými nástroji. Jak se tento krok vydařil?
06.02. O tom, že je doba hudebního revivalu a návratu ke klasice rockové, metalové ale i popové hudby, není pochyb. Po světě koncertují staří vysloužilí muzikanti, hrají třicet i čtyřicet let staré songy a lidé jsou nadšení.
05.02. Při testování některých nástrojů zjistíte, že sebedelší popis a povídání jsou zbytečné. Vystihnout pravou podstatu nástroje dokáže jen pár vhodně volených slov. Buď něco o dokonalé dokonalosti, anebo pár...
01.02. Prozatím jsem toho od americké firmy PreSonus k recenzi moc neměl. Občas jsem na nějaké zařízení narazil v praxi, jejich digitální mixážní pulty řady StudioLive se na trhu nedají přehlédnout, nějaké starší zvukové karty u nás používáme.
30.01. Oblíbené muzikantské nahrávadlo Zoom H4n dává testované zvukovce dobrý základ rodokmenu. Na první pohled zaujme zajímavý design stříbrného čelního panelu, který po zapojení ožije: tlačítka jsou podsvětlená, velké kolečko volume je doplněné luxusně vyhlížející modrou LED diodou.
28.01. Americkou firmu Seymour Duncan si většina kytaristů spojuje s kytarovými snímači. Ale firma také vyrábí kytarové krabičky a jednu z nich si teď otestujeme.
26.01. Přes všechny snahy výrobců jít vpřed a modernizovat setrvává dominantním trendem a dlouhodobě nastaveným standardem (nejen) ve světě kytar technologie, kterou nelze, s ohledem na dnešní tempo pokroku a inovace, objektivně vidět jinak než jako předpotopní.
24.01. Co má společného Ferrari, Pavarotti a firma IK Multimedia? Vše má co do činění se severoitalským městem Modena, kde firma sídlí. IK Multimedia se ve svém počátku začala zabývat vývojem softwaru pro nahrávací studia a simulací různých kytarových aparatur.
19.01. Ano, snad všichni bubeníci, perkusisti, a dokonce nejspíš i muzikanti na celém světě již poznali kouzlo této „bedýnky“, která je jak ekvivalentem pro bicí soupravu (když se hrají unplugged koncerty nebo prostě není prostor na pódiu),...

101-110 (2745) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.