přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
16.5.2017 Firma Seymour Duncan vyrábějící (v Kalifornii, v USA) špičkové kytarové snímače se také věnuje výrobě kytarových krabiček. Pravda, její krabičkové portfolio není tak bohaté jako u stovky snímačů (např. kytarových humbuckerů nabízeji cca 180 typů), ale když už něco dělají, dělají to pořádně.
14.5.2017 Malá kompaktní krabička je v klasickém stylu à la Lehle. Od balení přes vzhled až po mechanické provedení nenajdeme prostor pro žádné pochybnosti, že tohle je skutečná kvalita. Vše dotaženo k dokonalosti.
10.5.2017 Wah-wah pedály od firmy Morley zná skoro každý kytarista, který to myslí s rockovou muzikou vážně. Existují zhruba tři větší tábory kytaristů (používající wah-wah pedál) a každý tábor preferuje jinou značku kvákadel.
8.5.2017 Na konci minulého roku představila firma Korg příznivcům profesionálních aranžérů novinku Pa4X, která se stala okamžitým hitem mezi „keyboardisty“ na celém světě. Do jara byl tento model na trhu nedostatkovým zbožím. Platilo to i pro ČR.
27.4.2017 Pro všech možných zvukových kartách a převodnících firmy RME, které byly převážně v rackovém provedení, jsme dostali na test přístroj Babyface Pro, který je v provedení desktop. RME vyrábělo model Babyface, který jsem k dispozici neměl, takže srovnání nebude.
26.4.2017 Kvákadla Morley jsou dlouhodobé stálice v pedalboardech mnoha kytaristů a diskuze o tom, jaké kvákadlo je nejlepší, neberou konce. Jeden kytarista preferuje Cry Baby, druhý Vox a třetí Morley. A je to tak správně.
25.4.2017 Málokdy se člověku dostane do ruky tak levný nástroj, jako se mi to povedlo v případě dnešní testované baskytary. Upřímně řečeno, od téhle basy jsem neočekával vůbec nic.
24.4.2017 Užitečných krabiček určených pro moderní trubadúry se na trhu už objevilo několik. Jsou typické dvěma očekávanými zdroji signálu, tedy zpěvu a akustické kytary. Pojďme se podívat, co z téhle na konci vyleze.
22.4.2017 Je zajímavé sledovat, jak v dnešní moderní, digitální a virtualizační době jde mnoho výrobců kytarových efektů úplně opačným směrem, a to tím analogovým. Jedním z nich je dánská firma Carl Martin.
19.4.2017 Anglická firma Blackstar Amplification stále víc rozšiřuje portfolio svých kytarových aparátů. Tentokrát jsem dostal na test dvojici kytarových celolampových komb z řady Artist. Jedná se téměř o vintage komba.

101-110 (2795) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.