přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
19.02. Zcela zásadním rozměrem funkčního marketingu v prostředí internetu je video. V oblibě jsou krátké dobře natočené klipy, jejichž základem je kromě obrazové složky také dobrý zvuk. A tak kvalitní mikrofon je základem všeho.
14.02. V minulém čísle jsem psal o přenosné bezdrátové digitální lince Neutrik Xirium X. V tomto testu ji porovnám s trochu podobným, ale v něčem jiným zařízením téže firmy, jež nese podobný název Xirium.
13.02. Pedály boost jsou takové zenové cvičení. Vlastně mají zesilovat, ale zároveň tiše sloužit dynamice hráče. Vlastně je to „jen“ něco jako volume na kytaře, akorát to stojí klidně šest tisíc.
11.02. Dvě modelové řady odlišného stylového určení, jedna čistě rocková, druhá univerzálnější a spíše inklinující k něžnějším stylům. První se prodává v sadě a zákazník už nemusí nic dalšího řešit, druhá nabízí celou řadu modelů, mezi kterými je třeba vybírat.
10.02. Kytarová komunita se může těšit na nový nový model nástroje s nylonovými strunami. Všichni významní výrobci klasických kytar se dnes snaží dodat na trh nástroje moderní, s dokonalým snímáním akustického zvuku a osvědčenými parametry.
09.02. V tomto testu vám představím kvalitní, efektivně nastavitelný podlahový kompresor pro basisty. Firma, kterou založil Robert Keeley, není na našem trhu příliš známa.
08.02. Před několika lety jsem se zařekl, že už nikdy v životě nepoužiji frázi „intuitivní ovládání“. Měl jsem totiž možnost přečíst si nějaké recenze, kde se to slovem „intuitivní“ jen hemžilo, a následně se s daným zařízením seznámit.
07.02. V oblasti snadno přenosných syntezátorů s pohonem na baterie je poslední dobou docela mela. Yamaha se nicméně rozhodla vstoupit na tento trh rovnou se čtyřmi zbrusu novými nástroji. Jak se tento krok vydařil?
06.02. O tom, že je doba hudebního revivalu a návratu ke klasice rockové, metalové ale i popové hudby, není pochyb. Po světě koncertují staří vysloužilí muzikanti, hrají třicet i čtyřicet let staré songy a lidé jsou nadšení.
05.02. Při testování některých nástrojů zjistíte, že sebedelší popis a povídání jsou zbytečné. Vystihnout pravou podstatu nástroje dokáže jen pár vhodně volených slov. Buď něco o dokonalé dokonalosti, anebo pár...

1-10 (2651) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.