přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
05.11. Je zajímavé sledovat v roce 2016 souboj digitální a analogové technologie v oblasti kytarových krabiček (digitál versus analog se ale týká naprosto všech oblastí muziky, která je nějak spojená s elektrifikací, a je to téma na dlouhé zimní večery).
04.11. Prodejní pulty kytarových shopů či expozice vystavovatelů na hudebních veletrzích v poslední dekádě připomínaly značně stojaté vody, občas mírně rozvířené dílčími modifikacemi, doplňkem či vizuálním ozvláštněním osvědčených typů.
02.11. Dostal jsem možnost testovat kytarové krabičky Hotone. Slovo krabičky je skutečně na místě, jsou to totiž skutečně malé krabičky, které by asi leckterý kytarista s velkou botou rozšlápl. Ony se ale naštěstí tak rychle nenechají. Jde o simulátor akustické kytary a šumovou bránu.
01.11. Muselo to přijít. Firma TC Electronic po úspěšném uvedení zkreslovačů, modulačních efektů, hi-endových dozvuků přišla i s noise gate. Sentry, tedy hlídka. Jako vždy šla firma o kus dál než ostatní a nabídla několik zajímavostí s velmi praktickým využitím, které nenajdete u konkurence.
30.10. V prvním čísle letošního roku jsme si v testu představili nejnižší model řady PSR-S670. Dnes na nás bude čekat vlajkový, nejvyšší model série S PSR-S970.
27.10. TC Electronic jsou známí tím, že umějí do jedné krabičky dostat přístroje studiové kvality. To přesně je tento kompresor. Ve spojení s Tone Printem a možností editace a uložení vlastních nastavení je z toho, aspoň v mých očích, kompresor kompresorů.
26.10. Rozměry se zmenšují, umělci požadují stále menší a menší nástroje. Takto bychom mohli začít test malinké klávesnice od firmy IK Multimedia označené jako iRig Keys Mini.
24.10. Všemi mastmi mazaná a vše možné nabízející delayová krabička je to, okolo čeho se budou točit následující řádky. Tři typy delaye, dvě modulace ozvěny a dva delaye zároveň, je to hlavní, co nabízí kytarový efekt Dig - Dual Digital Delay od americké firmy Strymon. Tak tedy hurá na něj.
19.10. Dnes se podíváme na efektové krabičky One Series americké značky Source Audio. Na našem trhu ještě nepříliš známou značku založili v roce 2005 kolegové z Analog Devices Roger Smith a Jesse Remignanti, sídlo má v Bostonu ve státě Massachusetts.
16.10. Přiznám se, že když mi přistály na stůl kytarové efekty od nizozemské firmy GuitarSystems, bylo to poprvé, co jsem o této značce slyšel. Po „vygooglení“ jsem se za to trochu zastyděl, protože značka má ve své stáji početné a kvalitní firemní hráče.

1-10 (2608) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec