přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
09.04. Bez pořádného zvuku nestojí muzika za nic. Jak je ale vybrat ten správný aparát? To je přímo filozofická otázka. Jednou z cest pro malé kapely, drobné DJs a pro halfplaybackové umělce by mohl být aparát od firmy Peavey TriFlex II.
08.04. Tak především, Charvel je neoddiskutovatelně jedna z ikon kytarového světa. No a pro ty, které éra trvalých na účesech rockových kytaristů nějak minula, začátky legendy budeme směřovat do Jižní Kalifornie na konec sedmdesátých let, ...
07.04. Robert Keeley proslul svými analogovými efekty - kompresorem a Katana Boostem. Nabízí ale i moc zajímavé digitální efekty. Tři z znich nyní představíme. Jde o reveb Abbey Road, echo-delay-reverb Multiecho a delay-reverb Caverns.
06.04. Ty tam jsou doby, kdy poslech hudby byl nepřenosnou záležitostí. Žijeme v době neustálého pohybu, řekněme mobility. Málokdo si dnes udělá čas na jakostní poslech hudebních nahrávek v klidu domácího prostředí...
04.04. Keeley Monterey je tzv. „neo-vintage“ kytarový multiefekt. Obsahuje fuzz, simulátor rotary speaker , vibe (vibrato), oktáver nahoru, oktáver dolů, autowah a harmonický wah. Celkem je v krabičce šest efektů.
03.04. Kytaristé rádi cestují. Proč by jinak bylo na trhu tolik cestovních kytar? Pomyslným nejlepším výrobcem výbavičky je zřejmě americká firma Traveler. Čtenáři Muzikusu se již několikrát setkali v testech s miniaturními kytarkami, které se přibalí do středního kufru nebo popruhem přes rameno a vyráží se objevovat dálky.
02.04. Výkonný lampový zesilovač za dobrou cenu. Není to protimluv? Také jsem si to myslel. Ale jen do doby, než mi doma na recenzi přistála sestava basové hlavy Bugera BVP550 se „čtyřdesítkovým“ boxem BN410TS. Bylo to mé první setkání s aparátem této značky.
30.03. Redakce dobře ví (ví, pozn. red.), že s následujícími řádky jsem se potýkal. Pokud čekáte klasickou recenzi nahrávacího prostředí a modelování kytarového zvuku, není to v tomto textu.
29.03. Kirk Hammet, kytarista skupiny Metallica, se čas od času podílí na vývoji kytarových aparátů a efektů. Nejznámější jsou signované zesilovače Randall a kvákadla Dunlop. Nejčerstvější Kirkův...
28.03. Malý velký kompresor pro basisty a baskytaristy s možností uploadu přednastaveného nastavení, ale i s možností vlastní detailní editace.

1-10 (2679) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.