přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
16.10. Přiznám se, že když mi přistály na stůl kytarové efekty od nizozemské firmy GuitarSystems, bylo to poprvé, co jsem o této značce slyšel. Po „vygooglení“ jsem se za to trochu zastyděl, protože značka má ve své stáji početné a kvalitní firemní hráče.
14.10. Před časem se mi dostala do rukou elektroakustická basová kytara Alien. Vzhledem k tomu, že v nedávné době byla, ale vlastně i v současné době je, ve velké oblibě živá produkce kapel i sólistů s akustickým doprovodem, tzv. unplugged, uvědomil jsem si, že akustická basová kytara není žádnou novinkou, ale jakýsi návrat do začátku padesátých let minulého století.
13.10. Zvuková karta jest základním předpokladem pro tvorbu jakékoli hudby v počítači. Z dob, kdy se tísnila na starém PCI slotu, si přinesla název, ač dnes už kartu vůbec nepřipomíná.
12.10. Občas se výrobce nebo konstruktér trefí do černého a jeho zařízení nebo nástroj dostane díky pověstem a pozitivním recenzím příchuť, které nelze odolat.
11.10. Stejně jako světoznámé značky v oblasti audia a ozvučovaní techniky, jako je AKG, JBL, Soundcraft a jiné, tak i americká firma dbx v současné době spadá pod společnost Harman.
10.10. Malé kapely opět rostou jako houby po dešti. Doba, kdy k plné spokojenosti svatebních hostů či oslavenců stačila „dokonalá“ reprodukovaná muzika, je, doufám, nenávratně pryč.
09.10. Psát testy MIDI keyboardů je poměrně zrádné. Na první pohled má všechno fungovat dle textů výrobce. Sami ale víte, že tomu tak často není a existují keyboardy, které v určitých aplikacích nefungují nebo fungují špatně.
07.10. The Dude, tak se jmenuje overdrive pedál od firmy J. Rockett Audio Design. Firma ho nazývá overdrive, ale já bych to nazval spíš distortion, protože zkreslení má více než dost. Firma vyrábí tzv. butikové efekty (kvalitní a drahé originály pro fajnšmekry). Tenhle je z řady Tour Series.
06.10. Čo už môže byť na vysielačke zaujímavé alebo novátorské! Takúto otázku som si sám položil, keď som sa dostal k novému zariadeniu, pre mňa zatiaľ menej známej firmy Wi Digital Systems. Učíme sa celý život a nikdy nehovor nikdy.
04.10. V tomto testu si představíme ultralehký minizesilovač LWA 500 s lehkými boxy WCA LW od firmy Warwick. Firma si tím vložila další svá želízka do ohně.

1-10 (2599) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec