muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
25.08. Kytary Paco Castillo již čtenáři Muzikusu znají. Postupně zde prošlo testem pět modelů, od nejlevnější řady až po tu nejdražší, profesionální, včetně nízkolubového elektroakustického nástroje. Zbývá tedy doplnit kytaru speciální, ale o to pro Španělsko typickou, a tou je flamenco.
24.08. PDP je dceřiná společnost americké značky Drum Workshop, známé mimo jiné jedním z nejpopulárnějších pedálů všech dob, DW 5000. Dnes se však podíváme na šlapku, která nemá pětitisícovku v označení, ale na cenovce.
23.08. Jistě cítíte, že dnešní doba je v oblasti multimédií především dobou videí. Pomineme-li záběry zachycené na dovolené chytrým telefonem nebo tabletem nebo, chcete-li, záběry nějaké té polonahé celebrity, po kterých hrábne hladový bulvár,...
22.08. Kdopak to napíše? Moc mě potěšil zájem kamarádů z Audiomasteru i nejstaršího časopisu pro muzikanty o recenzi Impactu. Přivezl jsem si jej s velkým nadšením do skladu, kde pak čekal téměř měsíc na svoji příležitost, která na a ne přijít.
21.08. O domácím ozvučování nebo o ozvučování domácích studií by se toho dalo napsat poměrně dost. Věřím, že bych vyvolal možná i vášnivé diskuse, protože co člověk, to názor. Osobně si myslím, že za málo peněz...
19.08. Co nám řekne Warm Audio (teplý zvuk)? V překladu nic moc lichotivého. Ale těm, kteří se zabývají vším, co má co dočinění s nahrávací studiovou technikou a audiem, se vybaví nová texaská firma zabývající se výrobou klonů legendárních pre-ampů (API512),...
16.08. Na úvod je třeba ozřejmit, že tuto sérii minikomb tvoří dvě řady - THR10 a THR5. Výkon dvakrát pět stereofonních wattů je u obou shodný, odlišuje je však vybavenost. V dnešním testu jsou hned tři THR10 a jedno THR5.
12.08. Wah (kvákadlo) je jeden z nejstarších typů efektových pedálů pro elektrickou kytaru. Původně byl pedál vyvíjen pro dechové nástroje, ale zjistilo se, že jeho mnohem lepší využití bude s elektrickou kytarou, a tak od roku 1967 tady máme kvákadla pro kytary.
10.08. Zdá se, že s cestovními kytarami se tak trochu roztrhl pověstný muzikantův pytel. Do dnešní uspěchané, a tedy i více cestovatelské doby se čím dál více prosazují čím dál miniaturnější předměty, které nutí rozlítané hudebníky tahat s sebou nástroje, které budou takřka vždy k dispozici.
05.08. V množství povrchově ošetřených potahovaných strun najdeme i novou značku Cleartone. Na rozdíl od tradičních Elixírů, jejichž ochranu před opotřebením a korozí tvoří viditelná vrstva nazývaná výrobcem Polyweb nebo novější Nanoweb, je u strun Cleartone tato ochranná vrstva neviditelná.

1-10 (2568) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec