přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
17.08. Baskytara, která mi nedávno dorazila domů na recenzi, byla pro mě velkým překvapením. Dosud jsem neměl tu čest hrát na nástroj z dílen kytarového kolosu ESP. A hned první...
02.08. Pokud jste fanoušci ohijské firmy EarthQuaker Devices, určitě vám nemohla uniknout, mnohými renomovanými americkými časopisy oceňovaná, novinka Avalanche Run. Co mě na filozofii krabiček EarthQuaker Devices baví, jsou nekonečné možnosti, ale zároveň jednoduchá obsluha, kreativita a vždy výborné zpracování. Nejinak tomu je i zde.
27.07. Německá firma Framus, patřící do společnosti Warwick, uvedla na trh další modely akustických kytar. Jedním z pěkných výrobků je určitě jumbo s výřezem Legacy, což znamená v překladu dědictví nebo také odkaz předků.
24.07. V tomto testu se podíváme na snímače od notoricky známé značky Aguilar. Testované snímače mají označení 4J-60. Jsou na čtyřstrunou baskytaru typu Jazz Bass a jsou ručně vyrobené podle specifikací, které mají originální snímače z Jazz Bassů z 60. let.
20.07. Prý že „modrá je dobrá“. Po otestování La Grange mám pocit, že ani zlatá není k zahození.
18.07. Řekl bych, že nepatřím zrovna mezi úplné nadšence do hudebního gearu. Když tak přemýšlím, je to vlastně „hudební obor“, kterým se ze všech zabývám snad nejméně. Nicméně mi bylo svěřeno něco, co mě opravdu zajímalo...
16.07. Britská firma Audient patří mezi renomované výrobce studiové techniky a jejich analogové konzole patří mezi na trhu mezi špičkové. Novou řadou produktů jsou kompaktní zvukové karty, které dostaly do rodokmenu jasné poselství: Nabídnout kvalitu studiového pultu v podobě malé kompaktní USB karty.
14.07. U každé krabičky, která má posílat signál do více aparátů (efektů), jde vlastně jen o jednoduchý přepínač. Jenže samotný kytarový signál je z pohledu rozmnožování nepraktický. A proto stojí před výrobcem volba, zda využít aktivní pre-amp (buffer), nebo ne.
10.07. Kytara je výrobkem původně japonské kytarářské firmy Hisataka Shibuyaiho, který si v roce 1975 otevřel obchůdek s hudebními nástroji se zaměřením na údržbu a výrobu dílů pro elektrické kytary.
05.07. Firmu Boss nemusíme, myslím, nikterak představovat. Byla doba, kdy tato firma patřila ke špičce v kytarových krabičkách a ten, kdo neměl v 90. letech aspoň něco „bossáckého“ v pedalboardu, jako by nebyl.

1-10 (2726) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.