přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
23.09. Kolik efektů máš, tolikrát jsi... Ne, o kytarových příslovích snad jindy, protože v tomto testíku probereme harmonizér/octaver firmy Hotone.
20.09. Nejen firmy zabývající se výrobou bubnů se snaží všemožně inovovat, ale i firmy vyrábějící různé příšlušenství a doplňky pro bubeníky se snaží držet krok, aby jim neujel, jak se říká vlak, a přinejměnším se držely tyto firmy trendů. Ne jinak je tomu i u firem zabývajících se výrobou blan.
17.09. Novinkou mezi keyboardy firmy Yamaha se stala roce 2015 nová řada PSR-S. Modelová řada s padesátkou na konci byla nahrazena řadou sedmdesátkovou. Jinými slovy, modely PSR-S670, 770, 970. V dnešním testu si představíme nejnižší model této řady keyboardů, PSR-S670.
16.09. Do rozšiřující se řádky elektroakustických komb se nedávno začlenil i tento drobek. Kromě vstupu na nástroj má i vstup na dynamický mikrofon, a tak si v následujícím testu přiblížíme, jaké divadlo se dá dělat s tímto malým kašpárkem.
14.09. Jednou za čas se člověku dostane do rukou produkt, který jednoduše nezapadá do žádné zaběhané škatulky. Může to být proto, že umí něco, co jiné vybavení neumí. Jiné unikáty zase nabízejí neobvyklé kombinace funkcí.
13.09. V jednoduchosti síla jest, je jakési lidové moudro, docela dobře padnoucí k tomuhle nástroji. Značka LTD je, jen pro připomenutí, cenově dostupnější variantou nástrojů ESP. Což nemusí nutně znamenat jejich nižší kvalitu.
13.09. Protože si nejsem jist, zdali je v Čechách mezi kytaristy známa americká firma Big Joe Stomp Box Company, nejdříve krátký úvod. Firma sídlí v USA a vyrábí kytarové efekty. Chlubí se tím, že její efekty jsou opravdu analogové, skvělé, a nemůžeme bez nich vlastně ani existovat.
11.09. Asi každý kytarista si při balení na cestu posteskl, co bych tak dal za to, kdybych si mohl s sebou vzít svojí oblíbenou kytaru... Na nástroj většinou nezbývá místo, anebo jej s sebou nebereme z opatrnosti.
09.09. Mnoho z nás má tendenci chápat výrobky firmy Tech 21 jako tradičnější alternativu k současnému celosvětovému boomu různých digitálních ampsimulátorů a modelerů.
08.09. Byl jsem požádán, abych napsal test na Strymon Blue Sky Reverberator. Nebylo ani třeba mi posílat vzorek k testování, neboť tuto krabičku již vlastním a používám ji.

1-10 (2584) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec