přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
09.12. Víte, že existuje DAW, kterou si můžete poměrně snadno rozšířit pomocí vlastních funkcí a plug-inů? A to ani nemusíte umět programovat (ačkoliv když to umíte, může být váš život...
08.12. Ultra Compact Bass Amplifier
Trace Elliot je nespornou ikonou na poli baskytarové amplifikace. Současným trendem výrobců je okleštění nabídky a nasměrování výroby pouze na produkty, které mají největší...
30.11. Jste-li milovníky analogového zvuku syntezátorů, tak jste dnes na správné adrese. Je tomu již několik desítek let, kdy poprvé světlo světa spatřily legendy jako Jupiter-8 (1981) nebo Juno-106 (1984).
28.11. Klasická malička kartonová krabička, v ní pastička, letáček o dalších produktech, rychlý návod, protiskluzové nálepky a samolepka TC Electronic.
26.11. Firma Carl Martin je, myslím, především mezi kytaristy, už nějakou tu dobu zavedená. A že platí za dobrou značku, je patrné z množství světových kytaristů, jejichž jmény se také náležitě a právem chlubí.
24.11. A tohle je královna našeho pěveckého souboru... představuje sbormistr tu nenadanější anebo nejkrásnější zpěvačku. Ale ne, název baskytarového efektu od specialisty na maličké pedály - čínské firmy Mooer - takto asi nevznikl.
19.11. Německý producent činelů Meinl nelení a zásobuje nás novinkami. Silnou stránkou Meinlu vždy byla spolupráce s průkopníky moderních zvuků (Thomas Lang, Benny Greb, Sebastian Lanser a další) a důraz na vývoj nových, a někdy poměrně experimentálních, typů činelů stojí v centru zájmu firmy.
17.11. V dnešním minitestu se podíváme do světa iZařízení, ke kterým občas potřebujeme něco připojit. Firma Korg nabídla uživatelům zajímavou krabičku s názvem plugKEY, která rozšiřuje možnosti připojení.
15.11. Na vydání pamětí to sice není, ale člověk se během let setká s mnoha, někdy až technicko-exoticky, vybavenými nástroji. Čas pak ukáže, nakolik je která, na první pohled třeba ulítlá, vizionářská představa opravdu životaschopná.
09.11. Asi první, co člověk musí ocenit, je tvar a bytelná konstrukce. Jestli některá zařízení působí nezničitelným dojmem, tak tenhle box vypadá, že by to zvládl i v epicentru atomového výbuchu.

1-10 (2771) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.