přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledej články
testy nástrojů
02.06. Dá se vymyslet ještě něco nového na téma kompresor pro kytaru ve formátu kytarového efektového pedálu? Firmě Roland se to tentokrát skutečně podařilo a její nový kompresor nastavuje novou laťku pro podobná zařízení.
31.05. Užitečných krabiček určených pro moderní trubadúry se na trhu už objevilo několik. Jsou typické dvěma očekávanými zdroji signálu, tedy zpěvu a akustické kytary. Pojďme se podívat, co z téhle na konci vyleze.
29.05. Je zajímavé sledovat, jak v dnešní moderní, digitální a virtualizační době jde mnoho výrobců kytarových efektů úplně opačným směrem, a to tím analogovým. Jedním z nich je dánská firma Carl Martin.
27.05. Telecaster JIL-ASH-M od firmy Fujigen nemá na první pohled klasický vzhled „telátka“, ale už na ten druhý se podle osazení nechá zařadit do rodiny čistokrevných Telecasterů a my si pojďme přiblížit, čím přispívá do rodinné zvukové pokladnice.
24.05. Anglická firma Blackstar Amplification stále víc rozšiřuje portfolio svých kytarových aparátů. Tentokrát jsem dostal na test dvojici kytarových celolampových komb z řady Artist. Jedná se téměř o vintage komba.
20.05. Dnes bych vám chtěl představit zesilovač z rodiny méně výkonných zesilovačů od firmy Hughes & Kettner. Někteří se možná ztrácíte v typech TubeMeister a Grandmaister, tak jen ve zkratce na vysvětlenou, TubeMeister je základní zesilovač bez integrovaných efektů, kdežto GrandMeister má efekty integrované.
14.05. Firma Peavey si své renomé vydobyla nejen výrobou klasických, uznávaných kytarových a baskytarových aparatur, ale stejně tak i řadou novátorských počinů, které obohatily trh s hudební technikou o do té doby ne zcela probádané cesty.
13.04. Měl jsem možnost vyzkoušet systém od JBL zvaný JBL EON ONE. S tuzemským dodavatelem energií nemá nic společného, snad jen, že potřebuje jeho elektřinu. Jinak se jedná o aktivní zvukový systém složený ze subwooferu a satelitní soustavy v úzkém sloupu.
12.04. Německý výrobce dunění, rozuměj firma zaměřená na produkty pro baskytaristy, umí dostat důstojný zvuk i z dvacetiwattového komba.
11.04. Dostal se mi do rukou basový distortion od výrobce převážně kytarových efektů Source Audio a díky svému připojení USB, nejen basový distortion.

1-10 (2689) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.