muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraSeřízeno, naladěno a nastaveno? - Kabely VIII

14.03. | Autor: Víťa Křivánek | sekce: pro muzikanty - seriály

Seřízeno, naladěno a nastaveno? - Kabely VIII


Minule jsme v tématu kytarových kabelů skončili u konektorů jack 6,3 mm, zmínili jsme osvědčené dražší typy značky Neutrik (NP2 X a NP2 XL), zmínili jsme také poměrně levnou základní variantu firmy Rean (kvalitní čínská výroba pod hlavičkou Neutriku) - model NYS 201 v ceně cca 30 Kč za kus. Tu bych tedy já považoval za jakousi spodní kvalitativní hranici, ale skutečně a zodpovědně plně použitelnou. Osobně jsem během posledních let napájel těchto konektorů desítky na nejrůznější typy kabelů a můžu je opravdu z dlouhodobého hlediska doporučit. Když půjdeme od modelu NYS 201 „nahoru“, máme zde o něco robustnější model Rean NYS 224 a NYS 224 L (cca 40 Kč/ks), jejichž funkčnost a spolehlivost je taktéž časem více než ověřena.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2021/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Serizeno-naladeno-a-nastaveno-Kabely-VIII~14~brezen~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.