muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraSeřízeno, naladěno a nastaveno? - Kabely IV

20.10. | Autor: Víťa Křivánek | sekce: pro muzikanty - seriály

Seřízeno, naladěno a nastaveno? - Kabely IV


Nacházíme se stále v tématu kytarových kabelů, kde si opakujeme základní údaje, zejména minimální pořizovací cenu kabelu, která činí cca 600 korun. Minule jsme si taktéž přiblížili porovnávání přímým poslechem - nahráním jednotlivých pokusů s různými kabely a jejich následným bezprostředním porovnáním. Dnes se jen ještě malinko zdržíme a řekneme si něco o tom, jak při takovém „testování“ správně postupovat, abychom dosáhli co největší objektivity.
Metodu porovnávání sluchem - tedy bezprostředním porovnáním nahraných vzorků a doslova přeskakováním do stejného časového bodu mezi nimi - považuji obecně za velmi realistickou a v podstatě téměř jedinou relevantní (osvobozenou od nejrůznějších pocitů a subjektivních citových nuancí, které mohou být v konečném důsledku velmi zavádějící).
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Serizeno-naladeno-a-nastaveno-Kabely-IV~20~rijen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.