přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraSeřízeno, naladěno a nastaveno? - Floyd Rose – opravdový závěr

16.06. | Autor: Víťa Křivánek | sekce: pro muzikanty - seriály

Seřízeno, naladěno a nastaveno? - Floyd Rose – opravdový závěr


Na úvod z mojí strany trochu omluva za dezinformaci - minule jsme si téma Floyd Rose ukončili (sice jsem pořád pod kůží cítil, že tam není všechno, co bych úplně chtěl), pak jsem ale přece jen našel v počátači jeden domněle ztracený dokument s poznámkami, které jsem si před časem postupně zapsal. Dnes to tedy bude již opravdový závěr, ale ještě před tím si povíme něco o nějakých těch obecnějších zásadách či „vychytávkách“ při používání Floyd Rose.
Mějme na paměti, že základna tremola by měla být vždy rovnoběžná s horní deskou kytary (výjimkou snad může být jen případ, kdy chceme s tremolem pohybovat i nahoru, ale není pod ním pro tento pohyb místo, tak jej musíme nechat nakloněno mírně dolů - např. některé modely Stratů s Floydem i vintage tremolem).
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Serizeno-naladeno-a-nastaveno-Floyd-Rose-opravdovy-zaver~16~cerven~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.