přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýPravda, nebo lež? aneb Co všechno se může také přihodit aneb (Muzi)bulvárock - Není mravenčení jako mravenčení

15.11.2016 | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - seriály

Pravda, nebo lež? aneb Co všechno se může také přihodit aneb (Muzi)bulvárock - Není mravenčení jako mravenčení


Tak pravda je, že tuto rubriku by na hodně dlouho zaplnil Ozzy Osbourne, jedna z nejkontroverznějších podle jedněch, či jedna z nejoriginálnějších podle druhých, postav rockové hudby. Řada jeho excesů je již notoricky známých. Tento v každém případě jistě osobitý umělec, na jehož kontě je přes sto miliónů prodaných desek (když započítáme jak jeho sólovou dráhu, tak samozřejmě i Black Sabbath), experimentoval s celou řadou látek, mnohdy i takovým způsobem, že by se dalo s nadsázkou říci, že co před ním nevylezlo na strom či se nepotopilo do vody, tak to se ocitlo nějakou cestou v něm. Ano, ví se již obecně o incidentech, jako ukousnutí hlavy holubice v nadšení po podpisu smlouvy na sólovou desku roku 1981, ano, následný rok totéž provedl netopýrovi, o němž si myslel (prý), že je plastový.

Pravda, nebo lež? aneb Co všechno se může také přihodit aneb (Muzi)bulvárock - Není mravenčení jako mravenčení


Následná léčba na vzteklinu nemusela být příjemná. Jeho veřejné močení na památník obětí v Alamu v Texasu mu vyneslo zatčení a zákaz vstupu do San Antonia na deset let. No ale co říkáte tomuto? Roku 1984 se Osbourne a spol. připojili k Mötley Crüe a jeli společné turné, které poté neslo označení jako jedno z „nejbláznivějších drogami a alkoholem poháněných turné v historii rock and rollu.“ V době, kdy trávili čas po hotelových pokojích, se Osbourne a Nikky Sixx, baskytarista Mötley Crüe, začali předhánět, kdo z nich udělá extrémnější kousek. Poté, co se Sixx málem upálil, se Osbourne prostě zvedl, šel před hotel, viděl tam na chodníku mravence, jak jdou za sebou, sehnul se k nim - a celou tu lajnu vyšňupal. Očití svědkové prý říkají, že když si je vyfrknul do nosu, tak mu někteří vyšli ústy... Někteří také říkají, že to byli snad ti červení mravenci... Au.

Psáno pro: časopis Muzikus 2016/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Pravda-nebo-lez-aneb-Co-vsechno-se-muze-take-prihodit-aneb-Muzibulvarock-Neni-mravenceni-jako-mravenceni~15~listopad~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.