přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýPravda, nebo lež? aneb Co všechno se může také přihodit aneb (Muzi)bulvárock - Jsou to ještě fanoušci, nebo už fanatici?

22.06. | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - seriály
Pojďme to vzít dneska trochu jinak. Co si tak uvést některé z těch největších výmyslů, které v daném čase kolovaly mezi hudební veřejností? A byly úplně, jak to říci slušně, no prostě ujetý?

Pravda, nebo lež? aneb Co všechno se může také přihodit aneb (Muzi)bulvárock - Jsou to ještě fanoušci, nebo už fanatici?Tak třeba jeden z nejznámějších omylů vzešel z výkladu obalu desky Abbey Road od Beatles, kde slavná čtveřice přechází po přechodu. O co šlo? Jeden z „výkladů“ třeba byl, že tento průvod je vlastně jakási tryzna za McCartneyho, kdy Lennon v bílém představuje kazatele, Ringo

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2017/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Pravda-nebo-lez-aneb-Co-vsechno-se-muze-take-prihodit-aneb-Muzibulvarock-Jsou-to-jeste-fanousci-nebo-uz-fanatici~22~cerven~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.