muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraPódiové sestavy slavných kytaristů - Jerry Horton

22.12.2003 | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - seriály

Pódiové sestavy slavných kytaristů - Jerry Horton

Pódiové sestavy slavných kytaristů  - Jerry Horton

Uvedená sestava výrazné osobnosti a interpretačního pilíře Papa Roach pochází z jejich turné z roku 2000. Kytarám Schecter, respektive svému signature modelu Diamond Series C1-S, zůstává nadále věrný, ale z původního osazení DiMarzio preferuje spíše Seymour Duncany. Na turné s sebou vláčí osm těchto modelů, které má přeladěné do dropped ladění, a to: dropped D (D-, A, D, g, h, e), dropped Db (Db-, Ab, Db, gb, b, eb), dropped C (C-, G, C, f, a, d) a dropped H (H-, Fis, H, e, gis, cis). Na kytary natahuje většinou struny Dean Markley Blue Steel, a to podle ladění o síle .011-.052, .012-.054, .013-.056 (čím větší podladění, tím menší tah a tím i možnost natáhnout silnější struny).

Pódiové sestavy slavných kytaristů - Jerry Horton

Pódiové sestavy slavných kytaristů  - Jerry Horton


Hlavy Marshalla v podstatě používá jako koncový zesilovač, z této sestavy se dopracoval k power ampu Marshall EL34 100/100 a Valvestate 120. EL34 staví na bedny Marshall, osazené 4 x 12" 30wattovými Celestiony, Valvestate 120 také na bedny Marshall, ale osazené již 4 x 12" 75wattovými Celestiony.
Zvuk si upravuje v racku, který ovládá GCX MIDI Pedal Switcherem. Vedle vyobrazených rackových jednotek začal používat i Boss PH-2 Super Phaser, Electro Harmonix Holy Grail, Voodoo Lab Sparkle Drive a Rocktron Hush Super C. "To jsou ale jenom takové přídavky. Nic se nevyrovná spojení hlavy Marshall a Marshalla JMP-1."

Psáno pro: časopis Muzikus 2003/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Podiove-sestavy-slavnych-kytaristu-Jerry-Horton~22~prosinec~2003/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.