přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýMuzi Bulvár Rock - Na zdraví!

25.05. | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - seriály

Muzi Bulvár Rock


Také se vám stalo, že vaši fanoušci vypili při vašem vystoupení hospodu? My jsme to párkrát zažili a pravda je, že pokud takto kapela a její obecenstvo zaboduje, vždy je rádi v tom restauračním zařízení vidí. Pokud tedy jde opravdu jen o vrcholovou konzumaci, nikoli o některé projevy, které s ní mohou souviset. Ale co vy přímo? Přímo muzikanti?
Něco jiného je po úspěšném vystoupení si zajít do hospody a tam to trochu oslavit. Co si budeme povídat, euforie, dobrý pocit z vystoupení, to je silná kombinace...
Na samém počátku sedmdesátých let Led Zeppelin byli již na vrcholu rockového nebe. Po jednom koncertě ve Frankfurtu si členové kapely, Jimmy Page, Robert Plant, John Bonham a John Paul Jones, spolu s manažerem Peterem Grantem a cestovním manažerem Richardem Colem, sedli do jedné hospody a jali se oslavovat. Stůl brzy zmizel pod záplavou láhví a sklenic a nikdo nepočítal to, co se vypilo. Ale potom došlo na placení.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/05 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Muzi-Bulvar-Rock-Na-zdravi~25~kveten~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.