přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýMuzi Bulvár Rock - Alkohol, metla, či zachránce lidstva?

16.2.2018 | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - seriály

Muzi Bulvár Rock - Alkohol, metla, či zachránce lidstva?


Už se docela vžila představa, že když rocková, nebo obecně vůbec hudební, hvězda jede večírek za večírkem, tak to jsou tak divoké party, že jejich účastníci obvykle, slušně řečeno, dávají svým organizmům pořádně na frak. A pořád, a dokola, a když už, tak už pořádně atd. Není tedy divu, že tento rockandrollový způsob života, jak je občas nazýván médii, si vybere svou daň. A není těch tragédií z tohoto důvodu rozhodně málo. Občas se ale objeví výjimka. A nemáme zde na mysli držáky typu členů The Rolling Stones, ale můžeme zamířit do současnějších vod.
Zakk Wylde a rok 2009. To měl tento uznávaný kytarista za sebou nejen devět alb s Black Label Society, jedno s Pride and Glory a jedno sólové album, ale hlavně řádku famózních desek s Ozzym Osbournem, kdy zejména čtyřplatinová No More Tears zaznamenala celosvětový úspěch. A právě toho roku 2009 si na turné Wylde začal hodně stěžovat na bolesti v nohou. Stav se natolik zhoršil, že byl převezen do nemocnice a tam lékaři zjistili zajímavou skutečnost. V jeho nohách našli v krevním řečišti tři velké sraženiny. Navíc mu obecně bylo sděleno, že jeho organizmus je na tyto krevní projevy náchylný. Což také znamená, jak po vyšetření uvedli, že tyto sraženiny musely projít srdcem a plícemi, a to hned třikrát. To ovšem většinou znamená velmi vážné komplikace a ohrožení života. Ale ve Wyldeově případě? Ten stálý a nesmírný „příliv“ alkoholu mu prý krev natolik naředil a natolik rozšířil všechny cévy, že sraženiny prošly bez větších následků... No je to vůbec možné? Hlavní je, že to tak dopadlo. Ale, jak říká klasik, nespoléhejme na to. I když to pivo po vepřo-knedlo-zelu to svoje kouzlo má, no ne?

Muzi Bulvár Rock - Alkohol, metla, či zachránce lidstva?


Psáno pro: časopis Muzikus 2018/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Muzi-Bulvar-Rock-Alkohol-metla-ci-zachrance-lidstva~16~unor~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.