přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraLetem kytarovým světem - Top obaly alb

06.01. | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - seriály
Ale ano! Právě tohle nám, mimo jiné, ještě chybělo do té naší celkové mozaiky rockové hudby a v žádném případě se nejedná o něco méně důležitého, či dokonce podřadného. No to vůbec ne! I když by se při pohledu na některá alba mohlo zdát, že stačí jen na obal něco napatlat, a ono to vyjde.

Letem kytarovým světem - Top obaly alb


Letem kytarovým světem - Top obaly alb


Tak za prvé, obal prodává. Jistě, námitky typu, že záleží na obsahu, a ne na obalu, jsou sice pravdivé, ale při prvním kontaktu se spotřebitelem, zvláště když zde není jednoznačná síla jména interpreta či názvu skupiny, rozhoduje to, jak co vypadá.
Některé kapely si vytvořily svůj vlastní trend či myšlenku, kterou víceméně nemění. Ať už se to týká třeba grafické provedení názvu kapely (Yes, Metallica, jednu dobu třeba Status Quo, u nás Katapult) či motivu nebo maskota (Iron Maiden a jejich Eddie) nebo zpracování (kresba, fotomontáže, fotografie...), v každém případě by obal měl (pokud není záměr vyloženě opačný) vystihovat obsah. Samozřejmě zdaleka se nejedná
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/01 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Letem-kytarovym-svetem-Top-obaly-alb~06~leden~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.