přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraLetem kytarovým světem - Co hýbalo devadesátkami (2. díl)

29.07. | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - seriály
Protože je toho moc a základní charakteristiky jsme si vymezili již minule, přejdeme rovnou k pokračování předchozího dílu.
Představitelé
Roku 1991 hard rock solidně duněl. Do čela anket stoupají Van Halen s For Unlawful Carnal Knowledge i Ozzy Osbourne se silným No More Tears, Alice Cooper jede na své reunionové vlně (Hey Stoopid), Queen finišují s Innuendo, Motorhead na 1916 uvádějí i pomalou skladbu, Kingdom Come mají vysoce silné Hands of Time a Status Quo neměnně řinčí s Rock ‘Til You Drop.

Letem kytarovým světem - Co hýbalo devadesátkami (2. díl)Art rock prožívá opatrnou renesanci s Yes (Union) a jižanský rock zatím pořád nejistě přešlapuje, i když se zajímavým albem Doc Holiday Song for the Outlaw.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Letem-kytarovym-svetem-Co-hybalo-devadesatkami-2-dil~29~cervenec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.