přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraKrása ke kráse - Ladění jara

10.3.2018 | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - seriály

Krása ke kráse - Ladění jara


V jednom z minulých dílů jsme uvedli grupáč, no fuj, chtěl jsem říci skupinku, hned tří „kytaristek“. Jenže je zrovna březen a jaro už klepe na všechno kolem sebe, a tak uznáte, že se musíme přímo překonat. Takže? No prostě čtyři jsou víc než tři. A tak je tady máme.
Obě dvě části obrázku jsou stejně lepé, sličné a půvabné. Jak nástroje, tak i jejich rozevláté a „mohutně“ oděné držačky. A že se tady dá vymyslet spojitostí... Tak například první zleva je blondýna... a světě div se, krásný Samick Greg Bennett Fastback s Floyd Rose v jejich ručkách má také světlý, tedy javorový, krk. No ne, takhle ne, musím nechat taky trochu fantazie na vás.

Obrázek vůbec přináší zajímavou rozmanitost. Myslím tím nástroje, samozřejmě. A že by zrovna šlo o ty nejznámější vlajkové lodě firem, se říci i přes určitou proslulost jednotlivých modelů zrovna nedá. O Samicku jsme už hovořili, Jackson také nestaví vyloženě na tomto modelu řady JS série Warrior (více je třeba poptávka po variaci s reverzní hlavou, tedy ze série X) a u toho krásného Gibsonu Les Paulu bez pickguardu a jakéhokoli popisku (takže to může být jak řada 2018, tak i třeba model Slash) jakbysmet. Jenže to tu právě nehraje roli. Každá kytara je jiná, každé oblečení je jiné (no opravdu, podívejte se), každá dívčí hříva je jiná - jen to malování pod očima má takový sjednocující prvek. No ale řekněte, není to krásný čas, to předjaří?
A teď si představte, že tohle vám přijde na večírek, který zrovna rozjíždíte po úspěšně vyprodaném koncertě v zákulisí stadionu nebo v apartmá Hiltonu... Ale co, proč si mají užívat jen světové superhvězdy, ještě větší efekt by to mělo po vyprodaném vystoupení v klubu pro třicet lidí, když všichni společně, muzikanti, posluchači i barman, zapijí úspěšný hudební večer, no ne?

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Krasa-ke-krase-Ladeni-jara~10~brezen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.