přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraKrása ke kráse - Blondýny naostro

28.11.2016 | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - seriály

Krása ke kráse - Blondýny naostro


Takže, přátelé, povšimněme si pevného a impozantního rozpětí v dolní části objektu. Linie jsou vypracované, jemné a přitom jasně dané. Bez zajímavosti není ale ani vrchní část těla, kde nacházíme také vypracovaně klenuté tvary. Napojení krku je tak výrazné a jednoznačně evokuje velký uživatelský komfort, kdy se ruka může dostat až na ty nejvyšší pozice. Hlava pak jen podtrhuje celkovou koncepci, která je jednoznačně určena všem, kdo mají rádi rychlost. Konečná úprava je zvolena vyváženě, s respektem k vytvoření potřebného kontrastu celkového díla. Osazení je standardní, jde samozřejmě o aktivní prvky, které pak umělcovu osobnost ženou k vyšším výkonům...

Prostě krása ke kráse. A proč by ne? A pokud by se snad někdo cítil ukřivděný (což bych u našich čtenářů opravdu nepředpokládal), tak ať si jen doplní na konci první věty slovo korpusu, v první větě třetího souvětí za slovem těla slovo kytary, na konci čtvrtého souvětí pak slovo hmatníku a pozná, zastydlý puritán jeden, o čem jsme to vlastně hovořili. No ne?

Krása ke kráse - Blondýny naostro


Mimochodem - ta žlutější část tohoto sousoší je model značky Gary Kramer, americké firmy, která si své kořeny zapustila u společnosti Travis Bean, a sám Gary Kramer, tvůrce jména Kramer se osamostatnil roku 2005. Dělá kytary na zakázku a nebojí se experimentovat s tvary a vybavením nástrojů. A tady se mu to spojení povedlo, ne?

Psáno pro: časopis Muzikus 2016/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Krasa-ke-krase-Blondyny-naostro~28~listopad~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.