přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíKrálovny rytmu - Mindy DuPonte

14.01. | Autor: Martina Kajda Balcarová | sekce: pro muzikanty - seriály
Mindy DuPonte se narodila 13. srpna 1991 ve Faminghamu v Massachusetts. Vyrostla ve Phoenixu, kam se v dětství přestěhovala se svou rodinou. V roce 2015 založily Mindy a její sestra Desiree deathmetalové duo Hellen. Sestry se objevily i na titulní stránce Phoenix New Times jako „budoucnost death metalu ve Phoenixu“.
Roku 2007 bohužel Desiree ve svých osmnácti letech zemřela. Mindy se rozhodla, že Hellen nenechá zaniknout, i kvůli památce na svou sestru. Pokračovala dál spolu s kytaristkou Corrie Zazzerou. V roce 2009 vzniklo z dua Hellen trio, ve kterém kromě zpívající Mindy za bicími hráli kytarista Ryan Abel a baskytarista Andrew Heath.
Na koncertech sdíleli jedno pódium s kapelami jako například s Otep, Kittie, The Birthday Massacre, The Agonist, Soil, Straight Line Stitch, Arkaea,

Královny rytmu - Mindy DuPonte


Eyes Set To Kill, Beneath The Sky a mnoha dalšími.
V březnu 2011 natočili a vydali své CD Sorry for Screaming. Na svém kontě již měli EP Confessions of a Four Track Mind. V témže roce se kapela rozhodla zatím dále nepokračovat.
Jako firemní hráčka používá Mindy bubny Pearl, paličky Vic Firth a činely značky Supernatural Cymbals.
Články o Mindy vyšly mimo jiné v Drumhead Magazine, Modern Drummer Magazine a Drum! Magazine. I když se s Hellen Mindy pohybovala v metalovém žánru, rozhodla se používat single pedál a menší bicí soupravu, než je v tomto žánru běžné. Třímístné Pearl Reference doplňuje Ian Paice Signature Snare. Mindy vystudovala obor film a média na Státní univerzitě v Arizoně, kde po škole získala práci na částečný úvazek jako grafička.
Dlouhou dobu v sobě Mindy držela vášeň pro rap a hip hop. Po letech za bicími využila okamžiku, kdy se kapela Hellen rozhodla pro odpočinek, a začala rozjíždět svou vlastní sólovou rap-popovou kariéru pod uměleckým jménem Miny. Jako Miny má na svém kontě album Demon z roku 2014 a album Hologram Heart z roku 2017.

Královny rytmu - Mindy DuPonte


BICÍ
Pearl Reference Series
1) 24“ x 18” bass drum
2) 14“ x 6,5” Ian Paice signature snare drum
3) 13“ x 10“” tom
4) 16“ x 16” floor tom
ČINELY
Supernatural
A) 14” hi-hat
B) 16” crash
C) 20” ride
D) 20” china
E) 18” china
F) 18” crash

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Kralovny-rytmu-Mindy-DuPonte~14~leden~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.