přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíKrálovny rytmu - Dena Tauriello

20.01. | Autor: Martina Kajda Balcarová | sekce: pro muzikanty - seriály
Americká bubenice Dena Tauriello vyrůstala v Montville, ve státě New Jersey. Jako malá ráda poslouchala kapelu The Carpenters, a když navštívila jejich koncert, naprosto jí učarovala bubenice Karen Carpenter. Dokonce měla tu čest setkat se s ní osobně. V tu chvíli věděla, že nechce být ničím jiným než bubenicí. V osmi letech tím začala její dlouhá bubenická cesta. Navštěvovala hodiny bicích a pokračovala v tom dalších osm let u soukromého učitele.

Královny rytmu - Dena Tauriello


Jednou z kapel, ve kterých Dena hrála, byl ženský cover band Good Girl’s Don’t. Vystupovaly hlavně na východní pobřeží a kamkoliv přijely, plnily sály. Otevíraly koncerty i pro známé kapely, jako např. Korn a Fuel.
Dena byla také jednou ze zakládajících členek pop-rockové kapely From the Desk of Sally z New Jersey. Nahrála s nimi jejich první demo a také natočila veškeré bicí party na první oficiální CD Everything and Nothing. Ovšem krátce před vydáním desky Dena v roce 1999 z kapely odešla.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/01 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Kralovny-rytmu-Dena-Tauriello~20~leden~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.