muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukJak to vidí (slyší) zvukař - Elektroakustická kytara

22.06. | Autor: Víťa Křivánek | sekce: pro muzikanty - seriály

FISHMAN PREFIX PLUS-T KVALITNÍ ONBOARD PREAMP


Pokud navážu na minulý díl - doufám a mám jisté neoficiální signály, že pokud se náš celosvětový strašák Covid nezačne nějak neplánovaně opětovně rozšiřovat, měly by se v systému postupného rozvolňování pravděpodobně v blízké budoucnosti povolit akce do cca 500 lidí. To už by pro nás mohlo znamenat přeci jen poněkud příznivější situaci, kdy naše práce a um budou opět potřebné a žádané. Tak to jen lehce krátký úskok k „Malému kroku stranou“ z minula.
Co se týče asi již dvakrát avizovaného příchodu tématu ozvučení dechových nástrojů, tak budu muset dnes udělat přece jen ještě jeden další malý krok stranou, neboť se mi totiž podařilo nechtěně opomenout jeden nástroj (či potažmo skupinu nástrojů), a sice elektroakustickou kytaru, případně jiné příbuzné akustické nástroje opatřené snímačem a připojované linkou. Její místo v tomto seriálu patří vzhledem k systému, který jsem zvolil, zřejmě někam mezi elektrickou kytaru a klávesy.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Jak-to-vidi-slysi-zvukar-Elektroakusticka-kytara~22~cerven~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.