přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíBubnoštěky - Vandrující šlapák

19.05. | Autor: Mojmír Mohapl | sekce: pro muzikanty - seriály
... že bubeníkovi bez příslušné ochrany ujíždí šlapák, je stará a tisíckrát propíraná vesta. Velký buben, pomalu a vytrvale se vzdalující od bubeníkovy stoličky i nohy. V menší míře vykonává podobný pohyb i stojan „vysokého klobouku“ čili hi-hatky. Obvykle se tenhle problém řeší tak, že si bubeník buď přikoupí nějakou zásadně neujíždějící super přilnavou podložku, kterou strčí pod šlapku nebo pod nohu bubnu či stojanu, anebo

Bubnoštěky - Vandrující šlapák


se neposlušný objekt „nějak“ připevní k podlaze. Bodcem u šlapky, zábranou na předním okraji praktikáblu či koberce nebo surověji jinak. Ovšem s oběma způsoby jste občas v háji. Absolutně dokonalé, a podle toho taky děsně drahé, podložky někdy nedrží, třeba na kobercích, na zaprášené podlaze a podobně. A zapíchnout či zavrtat „něco“ do podlahy jde jenom někdy a někde - podobně jste tedy v háji, pokud pořadatel po vašem světovém vystoupení nechce měnit koberec na pódiu nebo drahé parkety. Anebo je třeba podlaha mramorová či z kompaktního betonu. Takže jinak.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/05 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/05

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/Bubnosteky-Vandrujici-slapak~19~kveten~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.