přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
10.11.2017 V posledních několika dílech jsme probírali, jak mohou muzikantům být užitečné mobily a tablety. Aplikace, které jsem doporučoval, se však hodí spíše pro přípravu skladby než pro záznam jako takový.
8.11.2017 Na začátku posledního odstavce minulého dílu jsme trochu zabrousili do nám již dobře známého kvízu „hraje-nehraje“ a pojmenovali si prostory (zejména tedy malé kluby), kde zpravidla není nutno overheady vůbec používat.
8.11.2017 V dnešním dílu si provedeme, podobně jako minule u problematiky ladění, takové malé shrnutí hlavních bodů v tematice zapojení elektrické kytary.
8.11.2017 Na našich stránkách jsme se zabývali aparáty a v drtivé většině těmi „dospělými“ neboli klasickými řadami komb a stacků. No ale co ta minikomba, co minihlavy, jak jsou na tom tato zařízení? Myslíte si, že by se jim neměla věnovat zvláštní pozornost? Omyl!
6.11.2017 Paličky, pro každého bubeníka důverně známá věc, v ideálním případně každodenně používaná. Dva rovné, podlouhlé kusy dřeva, obvykle hikorového.
6.11.2017 Tak tento titulek nemusím překládat do závorek ani uvádět v původním jazyce, jako tomu bylo u minulých dílů Magyar rockzene nagyjai (Velikáni maďarského rocku) a Polscy wielcy rocka (Velikáni polského rocku), protože v původním jazyce vlastně je.
3.11.2017 Po delší době jsme zde opět s naší exkurzí do světa kytarových firem. A tentokrát jsme zvolili docela extrémní polohy, co se aspoň vzájemného srovnání produkce týče.
2.11.2017 Machine Head je prostě kapela, která se nevzdává. Kapela s neoficiální visačkou Jeden z prvních průkopníků nové vlny amerického heavy metalu totiž pořád jede jako dobře namazaný stroj, který se od počátečního zaháčkování v nu-metalu dostal přes thrash metal do současných podob groove metly a dlužno uznat, že jim to jde.
1.11.2017 V posledních desetiletích zaznamenáváme v řadě hudebních oblastí stále sílící vliv severské hudební scény, a to napříč žánry. Zejména pak finská scéna se ukazuje být jako vysoce silná záležitost, která se dokázala promítnout nejen v rámci Evropy (zejména kontinentální), ale i za oceánem, zvláště pak na východním pobřeží USA.
30.10.2017 Petr Adamík je baskytaristou a zpěvákem jedné z nejlepších českých punkových kapel nové generace Degradace, která vloni vydala svoje již osmé album s názvem B-Side Blues. Petr je též známý i jako novinář, který píše a dělá velmi povedené rozhovory.

91-100 (2227) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.