přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
06.03. Vlastně proč ne? Jimi Hendrix hrál na kytaru zuby (také mu rychle slezla sklovina), Pete Townshend si svou pravou ruku při charakteristickém máchání probodl vibrapákou, Johnny Winter hrál v přítmí studia při noční nahrávací frekvenci tak dlouho a zaujatě, že si nevšiml krvácejících prstů...
03.03. Krásná blondýnka (v současnosti) s dlouhýma nohama a s velkou láskou k rocku a kytarám - no řekněte, není to fajn? A kolik je žen v rocku, které mají svůj signature model kytary? Navíc u takové firmy, jako Gibson?
02.03. Takhle charakterizoval dnešního hrdinu basového profilu Ritchie Blackmore, který se Glascocka několikrát neúpěšně snažil zlanařit do svých Rainbow.
01.03. Tento seriál je o amatérském nahrávání, a tak nějak z definice je tedy určen především pro ty, kteří potřebují kvalitně nahrávat buď svou kapelu či projekt, nebo dokonce vyloženě sami sebe.
28.02. Jak bylo na konci minulého dílu naznačeno, dnes se pustíme do dalšího širšího tématu, a tím jsou kytarové snímače. Věnujeme se zejména kytarám elektrickým, máme na mysli tedy elektromagnetické snímače.
Pokud...
26.02. Patří mezi dnešní mladé talentované bubenice, které inspirují další dívky, aby hrály na bicí nástroje. Narodila se 17. září 1989 ve Virginii a na bicí hraje zhruba od svých jedenácti let.
24.02. Také jsme si do školy pořídili „tři-dé“ tiskárnu, prostě hit, hit, hit. Ale že se 3D technologie tisku, lépe řečeno obrábění, může využít i takto...? Nakonec proč ne?
23.02. V osmdesátých letech byli Mötley Crüe jednou z nejdivočejších kapel a z nich pak v tomto „sportu“ vynikal baskytarista Nikki Sixx. Mimochodem také producent, skladatel, ale také i fotograf...
21.02. Na české artrockové scéně se ve své době objevili tři giganti, z nichž hned dva pocházeli z Moravy a také i rovnou z Brna. Jedním z nich byli Synkopy v období alba Sluneční hodiny a druhým byli Progres 2.
17.02. Při současné popularitě technického metalu (alespoň mezi bubeníky) by byl hřích nepodívat se na historii jednoho z klasických patternů, známého pod označením blast beat.

91-100 (2106) 

na začátek posounout vzad předešlé 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.