přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
21.11.2017 Kdepak, jak si to člověk neohlídá sám a všechno nezkontroluje, tak prostě musí počítat s tím, že řada věcí nevyjde podle jeho představ. Což, to by ještě šlo, ale to, co udělal jeden pódiový technik při vystoupení Judas Priest roku 1991 v Torontu, tak tam už šlo o hodně, o hodně víc...
20.11.2017 Když v historických dobách přišel jazzový kytarista Les Paul se svým návrhem masivní kytary za vedením firmy Gibson, vypoklonkovali ho se slovy, že, přeneseně řečeno, s tímhle koštětem, s tímhle prknem je nemá otravovat.
20.11.2017 Jó, krabičky. Věčná otázka, věčné diskuze, věčný boj se zvukem - ale tak to má přece být, ne? A lhal bych, kdybych říkal, že nemám rád toto téma, naopak. Krabičky, pastičky, šlapky, to je něco, co nemůže kytaristu nechat v klidu.
18.11.2017 Asi těžko budeme hledat významnějšího baskytaristu v thrashmetalovém světě. Během svého krátkého působení v legendě žánru Metallice zcela inovoval zvuk baskytary i přístup ke hře na ni.
17.11.2017 Abych se přiznal, Richieho Kotzena jsem měl vždy tak nějak spojeného spíše s Poison než s dalšími činnostmi, a tak mi vždycky unikal ze zorného pole. Jenže pak jsem se dostal k nahrávkám Winery Dogs - a bylo vymalováno.
16.11.2017 V tomto díle školky bych rád probral jednu nenápadnou součástku bicí soupravy, která může být pro výkon bubeníka překvapivě podstatná. Úvodem ale několik všeobecných slov k vybavení, převážně pro začínající hráče, kterým je školka určena.
15.11.2017 Roku 1974 bodují Deep Purple se svým novým zpěvákem alby Burn a Stormbringer s již menším tahem na bránu. Bad Company vydávají svůj pětinásobně platinový debut, na vlně platiny se veze i druhé album Aerosmith, Get Your Wings, a Sweet realizují svá dvě nejúspěšnější alba, Funny Adams a Desolation Boulevard.
14.11.2017 Tak, přátelé, pokud chcete slyšet syrové dupající blues s texaským podtónem a opravdu prožitým feelingem, tak vám doporučuji trio Martin Ketner Band, jehož protagonistou je právě kytarista a zpěvák Martin Ketner.
13.11.2017 Nedá se nic dělat, přátelé, je potřeba si to přiznat. Sedmdesátky dovedly do dokonalosti to, co s menším či větším řevem vykouklo v předchozí dekádě. A to i z hlediska nastalých změn na mapě rockové muziky.
12.11.2017 Na jedné straně skromnost a ostych, na straně druhé jasně definovaný postoj à la „mrkni, taková jsem já.“ Na jedné straně vyčesaný drdol z minulých časů, na straně druhé hrdé poukázání na fakt historického kusu.

81-90 (2227) 

na začátek posounout vzad předešlé 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.