přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
18.9.2017 Tak za prvé, potěšme také i baskytaristy. A za druhé, tohle je fakt unikát. Vlastně to všechno vzniklo z toho, že výrobce custom nástrojů Rick Wilson, majitel značky Moonshine Custom Guitars, se nechal prostě vyhecovat.
16.9.2017 Co se týká minule a předminule zmíněného výškového nastavení snímačů, pokud tedy používáme kytary typu strat nebo superstrat, tak bych rád ještě zmínil jeden aspekt týkající se výšky, a to konkrétně prostředního singlu.
13.9.2017 Mirek Linhart proslul už jako kytarista Yo Yo Bandu, kam nastoupil již ve svých sedmnácti letech. Tehdy vedl ještě svou kapelu Roxane, kde působil mj. i s Honzou Kalouskem.
11.9.2017 Tak tomuto tématu jsme se dlouho nevěnovali, takže to musíme rychle napravit. A jakému tématu? Ošklivě by se to dalo nazvat - kytara jako investice. My, kteří máme kytary rádi, si to spíše uvedeme jako Zasloužené ocenění krásy, kvality, historického významu, osobnosti a muziky. Proč ne? Vždyť to tak je, ne?
7.9.2017 A pokračujeme v krasojízdě! Krasojízdou se tentokrát myslí letmý pohled na to, jak nám při nahrávání mohou pomoct naši mobilní miláčci. Po celou tu dobu budeme opět trochu nadržovat přístrojům se systémem iOS, ...
4.9.2017 Roku 1992 se světem valil putovní festival Lollapalooza, jehož jádro tvořily kapely Soundgarden, Pearl Jam, Red Hot Chili Peppers a také Ministry.
29.8.2017 K další seriálové zpovědi jsem odchytil další ostravskou firmu, i když jsme se k povídání sešli v mé rodné Olomouci. Zkratka v názvu značí slova Sound - Light - Stage, pro ruštináře - zvuk, světlo a jeviště, a to je tedy to, čím se tato společnost zabývá a taky to, proč se o tuto firmu v rámci tohoto kouskovaného seriálu zajímám já.
26.8.2017 Jak již bylo řečeno v minulých dílech tohoto seriálu, na Warwick Bass Campu se od světově uznávaných lektorů můžete dozvědět ledacos a program je sestaven tak, aby každý hromadný workshop jednotlivých lektorů pojednával tak trochu o něčem jiném.
24.8.2017 Přestože jsem měl do dnešního basového profilu vybraného jiného basistu, změnil jsem na poslední chvíli dnešního, chce se napsat smutného, hrdinu. Greg Lake totiž 7. prosince 2016 podlehl rakovině.
22.8.2017 Pokud začínáte hrát na dvojpedál (případně dva velké bubny) anebo o tom přemýšlíte, asi jste narazili na následující problém: Ve chvíli, kdy přesunete nohu z hi-hatky na druhý pedál basového bubnu, tak se činely otevřou do polohy, kdy skutečně nezní příjemně...

71-80 (2175) 

na začátek posounout vzad předešlé 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.