přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
25.04. Panoramata jako když vyšije. Navíc dnes v případě té vyklenutější části obrázku nejde „jen“ o hezký doplněk, ale přímo o kytaristku. Ano, je to Nita Strauss, která v současné době působí u Alice Coopera, kde vystřídala jinou blonďatou lvici, Orianthi.
24.04. Víme tedy již, že i stejné snímače se v různých kytarách můžou chovat různě, nicméně jejich technická data a hodnoty můžou být zcela jistě určitým vodítkem, jak bude celek kytara-snímač zvukově vypadat.
23.04. Automatizovat se dá v softwaru pro DAW v podstatě cokoliv, ale nejčastěji takto postupujeme u hlasitosti jednotlivé stopy nebo celého masteru. Proto se pojďme podívat na to, proč bychom tuto funkci neměli přehlížet.
21.04. V létě 1993 se Aerosmith vyhřívali zaslouženě v paprscích znovuobnovené slávy. Proč ne, jejich nové album Get a Grip, se prodávalo na kila a pilotní singl Livin’ on the Edge bodoval v anketách řady zemí. Album zaznamenalo stejný úspěch jako comebackové Pump, dokonce ještě větší.
20.04. Kytarista a zpěvák Vladimír Dvořák má toho za sebou hodně. Účinkoval ve skupinách Ventus, Pink Folk, Para-ment, Precedens, R-Force a Merlin a v současnosti, když zrovna nepíše články do Muzikusu, se věnuje kapele Lokomotiva Planet, se kterou vydal eponymní album v roce 1997 a pak následující Má krev v roce 2007.
19.04. V dnešním díle školky si ukážeme několik způsobů, jak ozvláštnit ohrané patterny, které už nás nebaví opakovat stále dokola. Pozor, rozhodně tím nechci říci, že je třeba se vždy snažit hrát co nejsložitěji, naopak, často je v jednoduchosti síla!
19.04. Jméno Stanislava Jelínka, kytaristy, skladatele a aranžéra je spojeno s celou řadou prestižních záležitostí a špičkových umělců a souborů. Preciznost a stylovost - to jsou další atributy, které se mi vybavují v souvislosti s touto osobností české rockové kytary.
18.04. Jeden můj student, takový opozičník, jednou poznamenal, že staří klasici jsou fajn, ale pro jejich nepopíratelný odkaz je často zapomínáno na mladé ročníky, a zvláště na ty, co se nejen vydají jinou, méně obvyklou cestou, ale mají na ní i obrovský úspěch.
17.04. Už víme, že existuje konstrukt, kterému říkáme producentský záměr. Může se různou měrou shodovat se záměrem autora, ale také se může zcela lišit. Již v této úrovni vidíme mediální sdělení, které má konkrétní cíl a více úrovní.
15.04. Pokud souhlasíte s tím, že ženy a kytara jsou ty dvě top sexy věci kolem nás, tak právě tenhle custom model je přímo pro vás. Kombinuje totiž nástroj s křivkami Marilyn Monroe, tak jak je zachytila fotografie pro časopis Playboy v roce 1953. A to do detailu.

61-70 (2106) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.