přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
22.06. Kapela, která si nikdy na nic nehrála a která to vzala tak, jak to prostě chodí. To jsou Bring Me the Horizon, původně deathcoreová kapela ze Sheffieldu v Anglii, v současné době tvořící spíše pod všeobjímající nálepkou alternativního metalu, kdy její metalcore zaznamenal hodně osobité spojení heavymetalového nářezu a elektroniky.
20.06. Bicí souprava je jeden z fyzicky náročnějších nástrojů, a to nejen z hlediska transportu. Před cvičením, před zkouškou i před koncertem je z několika hledisek dobré se rozehrát a rozcvičit.
18.06. Dnes se podíváme trochu hlouběji do činelové historie a popovídáme si o tom, jak vznikl nástroj pro dnešní soupravu naprosto zásadní a nezbytný, tj. hi-hat.
16.06. Na první pohled tihle dva patří k sobě. Nebezpečí, tajemství, ale také zároveň ladné křivky, které si přímo říkají o „pojď a dostaň ze mě tón“. Obrázek je vlastně až symbolický.
14.06. Téma výběru toho správného snímače do konkrétní kytary může být běh na delší trať, dá se, právě podle technických dat a vlastností, jistým způsobem předpokládat, jak se ten který model bude v tom kterém nástroji chovat, nicméně, jak je to zcela a doopravdy, zjistíte, až když natáhnete struny a zahrajete.
12.06. A je to tu - jubilejní epizoda. Když je vám šedesát, vše se tak nějak zpomalí a uklidní, říkali mí starší kamarádi. Nejsem si jist, že je to tak jednoduché. Mně třeba k šedesáté epizodě Sám doma osud nadělil nečekaný kolaps počítače, ve kterém jsem měl poměrně mnoho nezazálohovaných rozpracovaných nahrávek.
09.06. To, že fanoušci vytvoří řadu zajímavých situací, někdy i hodně bizarních, je známo. Většinou se tak ale děje u hodně top kapel, které se již během své existence staly legendami. Ovšem u skupin, které právě míří k vrcholu a učí se teprve s tou slávou žít, to může být i překvapující.
08.06. Že máme skleněné bottlenecky, to je běžné. I trsátka z tvrzeného skla jsem viděl. Průhledné tělo kytar také, ale tam to většinou je nějaká umělá hmota. Ale udělat si tělo kytary ze skla? Ale vlastně proč ne?
07.06. Roman Helcl kromě své domovské kapely November 2nd působí nejen u Anny K, naší pěvecké stálice s charismatickým osobitým feelingem, ale má za sebou nespočet turné s americkou zpěvačkou Janet Robin...
06.06. Člověk je vybaven smyslovým i mimosmyslovým vnímáním. Některé smyslové komodity jsou během hlubokého spánku zcela vypnuty, některé jedou stále, i když na tzv. podvědomé úrovni. Hmat, čich, chuť a zrak jsou vypnuté zcela. Jinak je tomu se sluchem.

61-70 (2132) 

na začátek posounout vzad předešlé 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.