přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
19.07. Dnešní basový profil bude opět formou rozhovoru. O našem dnešním hrdinovi totiž není dostupných tolik informací, a navíc se tady ukázal na koncertě, kde doprovázel člověka, který ho do světa hudebního byznysu vytáhl - s Paulem Simonem.
15.07. No to snad ne, slečno či paní! Víte, kolik ta Black Beauty vůbec stojí? A teď hovořím o kytaře, i když slečna v rozhodné mlátící póze je také celá v černém. Ve svých ladných ručkách má ladnou krásku Gibson Les Paul Custom se zlaceným hardwarem. Což hezky ladí se zlatými vlasy „brutální“ Nikity...
13.07. Pokud řešíme kombinaci snímačů do té či oné konkrétní kytary, měli bychom vždy dodržovat jistou hlasitostní vyrovnanost (hodnoty výstupu). Pokud máme např. na Stratu ve střední a krkové poloze velmi slabý singl, ...
11.07. Moji milí, tenhle díl píšu na telefonu. V následujících epizodách bych se totiž rád zmínil o tom, jak nám v nahrávání mohou pomoct naše mobilní sloní ucha. Sami jistě uznáte, že v tomto případě se sluší použít mobilní placku i při psaní textu.
09.07. V létě 2003 měli The Cure ještě šňůru vystoupení po festivalech a pak se měli vydat opět do studia navázat dalším albem na úspěch CD Bloodflowers. Mimochodem, to následné album, The Cure, se jim opravdu povedlo.
06.07. Jméno této osobnosti zná naše kytarová veřejnost hned ze dvou důvodů. Za prvé jako kytaristu, zpěváka, skladatele a producenta, spjatého s takovými jmény jako Progres 2 či Věra Špinarová, a za druhé jako tvůrce vynikajících butikových efektových zařízení, které si právem vydobyly své místo v nestálých srdcích kytaristů.
04.07. To je jasný, ne? Už na kytaře přece musí bejt vidět, ne, čeho jsem fanoušek, ne? Co poslouchám, ne? Jak by to jinak bylo poznat? No tak jsme se zasmáli a teď zase k vážné práci...
02.07. Výrazný baskytarista a zpěvák novodobých forem metalu, který září především v domovských Mastodon. Ale hraje i ve vedlejších projektech Killer Be Killed a Gone Is Gone, které se dají označit jako supergroup.
26.06. Tato teprve šestnáctiletá americká bubenice má za sebou více než šest stovek živých koncertů, nahrávání v Nashvillu a LA, vystoupení na NAMM 2016 a studiovou práci s hudebníky z celého světa.
24.06. Dnešní hrdina patří k významným britským basistům. Během své kariéry prošel několika zajímavými angažmá, aby v roce 1985 zakotvil v rockové legendě Status Quo.

51-60 (2132) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.