přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
13.11.2017 Nedá se nic dělat, přátelé, je potřeba si to přiznat. Sedmdesátky dovedly do dokonalosti to, co s menším či větším řevem vykouklo v předchozí dekádě. A to i z hlediska nastalých změn na mapě rockové muziky.
12.11.2017 Na jedné straně skromnost a ostych, na straně druhé jasně definovaný postoj à la „mrkni, taková jsem já.“ Na jedné straně vyčesaný drdol z minulých časů, na straně druhé hrdé poukázání na fakt historického kusu.
10.11.2017 V posledních několika dílech jsme probírali, jak mohou muzikantům být užitečné mobily a tablety. Aplikace, které jsem doporučoval, se však hodí spíše pro přípravu skladby než pro záznam jako takový.
8.11.2017 Na začátku posledního odstavce minulého dílu jsme trochu zabrousili do nám již dobře známého kvízu „hraje-nehraje“ a pojmenovali si prostory (zejména tedy malé kluby), kde zpravidla není nutno...
8.11.2017 V dnešním dílu si provedeme, podobně jako minule u problematiky ladění, takové malé shrnutí hlavních bodů v tematice zapojení elektrické kytary.
8.11.2017 Na našich stránkách jsme se zabývali aparáty a v drtivé většině těmi „dospělými“ neboli klasickými řadami komb a stacků. No ale co ta minikomba, co minihlavy, jak jsou na tom tato zařízení? Myslíte si, že by se jim neměla věnovat zvláštní pozornost? Omyl!
6.11.2017 Paličky, pro každého bubeníka důverně známá věc, v ideálním případně každodenně používaná. Dva rovné, podlouhlé kusy dřeva, obvykle hikorového.
6.11.2017 Tak tento titulek nemusím překládat do závorek ani uvádět v původním jazyce, jako tomu bylo u minulých dílů Magyar rockzene nagyjai (Velikáni maďarského rocku) a Polscy wielcy rocka (Velikáni polského rocku), protože v původním jazyce vlastně je.
3.11.2017 Po delší době jsme zde opět s naší exkurzí do světa kytarových firem. A tentokrát jsme zvolili docela extrémní polohy, co se aspoň vzájemného srovnání produkce týče.
1.11.2017 V posledních desetiletích zaznamenáváme v řadě hudebních oblastí stále sílící vliv severské hudební scény, a to napříč žánry. Zejména pak finská scéna se ukazuje být jako vysoce silná záležitost, která se dokázala promítnout nejen v rámci Evropy (zejména kontinentální), ale i za oceánem, zvláště pak na východním pobřeží USA.

41-50 (2175) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.