přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
09.06. To, že fanoušci vytvoří řadu zajímavých situací, někdy i hodně bizarních, je známo. Většinou se tak ale děje u hodně top kapel, které se již během své existence staly legendami. Ovšem u skupin, které právě míří k vrcholu a učí se teprve s tou slávou žít, to může být i překvapující.
08.06. Že máme skleněné bottlenecky, to je běžné. I trsátka z tvrzeného skla jsem viděl. Průhledné tělo kytar také, ale tam to většinou je nějaká umělá hmota. Ale udělat si tělo kytary ze skla? Ale vlastně proč ne?
07.06. Roman Helcl kromě své domovské kapely November 2nd působí nejen u Anny K, naší pěvecké stálice s charismatickým osobitým feelingem, ale má za sebou nespočet turné s americkou zpěvačkou Janet Robin...
06.06. Člověk je vybaven smyslovým i mimosmyslovým vnímáním. Některé smyslové komodity jsou během hlubokého spánku zcela vypnuty, některé jedou stále, i když na tzv. podvědomé úrovni. Hmat, čich, chuť a zrak jsou vypnuté zcela. Jinak je tomu se sluchem.
03.06. Místo dlouhých úvodů tady postačí snad jen dvě poznámky. Za prvé Jardine patří k zakladatelům legendárních Beach Boys a za druhé převzal, předělal a upravil tradicionál Sloop John. B! Co že to je? No přece u nás zdomácnělá píseň od táboráků po hospody, která začíná slovy: „Už vyplouvá loď John. B!“
29.05. Basista, který je dnes synonymem pro jednoduchý a přímočarý styl hraní a groovující basové linky, kterými podporoval obě hlavní hvězdy AC/DC - Anguse Younga a Briana Johnsona.
23.05. V nedávné době nabyl na popularitě zajímavý způsob použití činelů: hra na dva nebo více činelů položených na sobě. V angličtině se vžil termín cymbal stack; pro češtinu mě napadá slovo součinelí, ale obávám se, že s tímto návrhem nepochodím. O co se jedná a jak to vzniklo?
21.05. Bubenice a perkusionistka Meg Thomas se pohybuje v hudebních sférách, které sahají od rocku až po calypso, avantgardu, mluvené slovo, latin jazz, punk a metal. Působí i v tanečních kapelách a souborech bicích nástrojů.
19.05. Hudebnice, herečka, dáma mnohých nadání a milovnice mnoha hudebních stylů právě bilancuje svou dlouholetou spolupráci s Michalem Pavlíčkem akustickou deskou Na svahu, která obsahuje nejvýznamnější skladby, jako Udržuj svou ledničkou plnou, Nebe je rudý či Mami, v nových aranžmá a v komorním složení.
17.05. Dejme zde také prostor akustickým kytarám! Ovšem i tady je potřeba umět vybírat. Je potřeba prostě udělat tu úvodní ochutnávku. Jak vidno, dá se to dělat všelijak. I takto slušivě...

41-50 (2106) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.