přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
12.08. Kůže mezi dřevem a kůží. Proč ne? Kam se podíváš, ladí to k sobě. Aneb - jak říkáme my odborníci - akord jako kr...a. Tedy doufám, že ta nejspodnější vrstva je fakt kůže a ne koženka. Ale to je asi to nejméně podstatné.
11.08. Abychom se tedy v tématu výškového nastavení snímačů také dobrali k nějakým číselným hodnotám, byť je opět a samozřejmě nebudeme brát až tak přísně a dogmaticky, zkusil jsem na několika svých nástrojích osazených pasivními modely tyto hodnoty změřit.
10.08. Tak jak většina rodičů, i Nick Cardillo, výrobce custom modelů kytar, si lámal hlavu, co s kostičkami stavebnice Lego, když o ně ztratí jeho dítě zájem.
09.08. Metallica za svou existenci už přežila leccos - úmrtí, soudní spor, změny v sestavě, rehabilitace, podle některých i album Reload... A tak se zdá, že taková cesta na koncert už musí být pro ně brnkačka. Jenže...
07.08. Ke Styx jsem se dostal roku 1984 díky vznosné desce Paradise Theatre, která mne tehdy zaujala i tím, že do vinylu bylo laserem vypáleno logo desky. No to bylo něco! Pravda je, že když jsem si pak pln nadšení a očekávání podobné hudby à la něco mezi AOR a pomp rockem opatřil Kilroy Was Here, tak jsem se dost lekl.
06.08. Elita metalové scény má nového zástupce. Nicméně je jasné, že by zpěvačka Cammie Gilbert a americká partička Oceans of Slumber sami o sobě neznamenali mnoho. Právě až spojení charismatické zpěvačky a progresivně metalové bandy z Texasu způsobilo malý zázrak.
29.07. A máme zde další legendu, Pavla Váněho, jehož jméno je spjato s takovými kapelami jako Progress Organization, Barnodaj, ale hlavně Progres 2, a tím tedy i s jedním z velké trojice alb českého art rocku, deskou Dialog s vesmírem.
25.07. Už i v naší republičce se vyvinula dostatečná bubenická kupní síla pro to, aby se uživilo několik subjektů stavějících zakázkové bubny, a pro bubeníky tak vznikla dříve nebývalá možnost objednat a nadesignovat si soupravu zcela podle svých představ.
23.07. Athena Michelle Bass je americká muzikantka, bubenice a herečka. Její starší bratr Tommy Lee bubnuje ve slavné kapele Mötley Crüe. Athena se narodila 8. prosince 1964 v Los Angeles. Její otec sloužil v americké armádě a matka, původem Řekyně, se stala Miss Řecka.
21.07. Před časem jsme si povídali o nestandardních způsobech cvičení s metronomem. Dnes zkusíme na tréning timingu (držení tempa a trefování úderů tam, kam v čase patří) nahlédnout zase trochu jinak.

41-50 (2132) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.