přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
29.07. A máme zde další legendu, Pavla Váněho, jehož jméno je spjato s takovými kapelami jako Progress Organization, Barnodaj, ale hlavně Progres 2, a tím tedy i s jedním z velké trojice alb českého art rocku, deskou Dialog s vesmírem.
25.07. Už i v naší republičce se vyvinula dostatečná bubenická kupní síla pro to, aby se uživilo několik subjektů stavějících zakázkové bubny, a pro bubeníky tak vznikla dříve nebývalá možnost objednat a nadesignovat si soupravu zcela podle svých představ.
23.07. Athena Michelle Bass je americká muzikantka, bubenice a herečka. Její starší bratr Tommy Lee bubnuje ve slavné kapele Mötley Crüe. Athena se narodila 8. prosince 1964 v Los Angeles. Její otec sloužil v americké armádě a matka, původem Řekyně, se stala Miss Řecka.
21.07. Před časem jsme si povídali o nestandardních způsobech cvičení s metronomem. Dnes zkusíme na tréning timingu (držení tempa a trefování úderů tam, kam v čase patří) nahlédnout zase trochu jinak.
19.07. Dnešní basový profil bude opět formou rozhovoru. O našem dnešním hrdinovi totiž není dostupných tolik informací, a navíc se tady ukázal na koncertě, kde doprovázel člověka, který ho do světa hudebního byznysu vytáhl - s Paulem Simonem.
15.07. No to snad ne, slečno či paní! Víte, kolik ta Black Beauty vůbec stojí? A teď hovořím o kytaře, i když slečna v rozhodné mlátící póze je také celá v černém. Ve svých ladných ručkách má ladnou krásku Gibson Les Paul Custom se zlaceným hardwarem. Což hezky ladí se zlatými vlasy „brutální“ Nikity...
13.07. Pokud řešíme kombinaci snímačů do té či oné konkrétní kytary, měli bychom vždy dodržovat jistou hlasitostní vyrovnanost (hodnoty výstupu). Pokud máme např. na Stratu ve střední a krkové poloze velmi slabý singl, ...
11.07. Moji milí, tenhle díl píšu na telefonu. V následujících epizodách bych se totiž rád zmínil o tom, jak nám v nahrávání mohou pomoct naše mobilní sloní ucha. Sami jistě uznáte, že v tomto případě se sluší použít mobilní placku i při psaní textu.
09.07. V létě 2003 měli The Cure ještě šňůru vystoupení po festivalech a pak se měli vydat opět do studia navázat dalším albem na úspěch CD Bloodflowers. Mimochodem, to následné album, The Cure, se jim opravdu povedlo.
06.07. Jméno této osobnosti zná naše kytarová veřejnost hned ze dvou důvodů. Za prvé jako kytaristu, zpěváka, skladatele a producenta, spjatého s takovými jmény jako Progres 2 či Věra Špinarová, a za druhé jako tvůrce vynikajících butikových efektových zařízení, které si právem vydobyly své místo v nestálých srdcích kytaristů.

21-30 (2106) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.