přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
25.10.2017 Pokud existuje výrazná osobnost propojující industrial s groove metalem, pak sem patří jednoznačně Tommy Victor, jehož vliv vedle hodně osobitých Prong je výrazný u dalších uskupení včetně Ministry, Danzig a dalších heavymetalových kapel, které se spolupodílely na formování hudby devadesátých let.
21.10.2017 Výrazná tvář legendárních Rage Against the Machine, nejen jako basista a skladatel, ale i jako levicový radikál a konspirační teoretik. Vedle toho byl i členem hvězdných Audioslave a v poslední době se účastnil několika projektů, z nichž nejvýraznější a nejčerstvější je supergroup Prophets of Rage.
21.10.2017 Neopomínejme rockovou písničku. Má svou nezastupitelnou roli v celém spektru rockové muziky. A když je hodně dobrá, tak ji bez většího uzardění poslouchají jak ortodoxní rockeři, tak i mainstream.
19.10.2017 Blues Pills patří mezi nejžhavější rockové kapely dneška a zároveň přední formace v rámci retro rockové vlny. Vrcholné období má tato scéna, kde ožívají psychedelické choutky a vše se točí kolem šedesátých a sedmdesátých let, nepochybně již za sebou, a proto je radost sledovat, jak se na trhu drží novodobé stálice.
18.10.2017 Takže jsme se k tomu přece jenom dostali. Ano, k textu, neboli k další součásti rockového fenoménu (a nejen jeho samozřejmě), který navíc, stejně jako hudební stránka a oblast celkového přístupu, prošel výraznými údobími, proměnami a významovými vrcholy a pády.
16.10.2017 Sofia začala hrát na bubny ve svých čtrnácti letech. Její učitelka hudby Claudia Keller, jedna z mála absolventek Berklee College of Music, viděla její vášeň a nadšení a doporučila Sofii, aby se na Berklee přihlásila.
14.10.2017 V počátcích mé kariéry pisatele této rubriky jsme se zabývali tlumením bubnů a nyní přišel čas říci také něco o tlumení činelů. Důvodem tlumení bubnů a činelů je přizpůsobení zvuku nástroje požadavkům bubeníka...
12.10.2017 V minulých dvou dílech jsme se letem světem podívali na to, jak mohou být mobily a tablety prospěšné kytaristům, respektive klávesistům. Dnes se dostáváme k trochu spornému tématu: Je dobré celou nahrávku „produkovat“ v mobilním zařízení?
11.10.2017 Tak tohle mohl být vlastně už historický unikát. Myslím tím historický proto, že Roy Jones roku 2013 přerušil výrobu, protože už se mu za prvé nevyplatilo vyrábět ručně tolik nástrojů a za druhé těch objednávek zase nebylo tolik, aby investoval do rozšíření výroby, ať už to může znamenat cokoli.
10.10.2017 A máme zde zase dvojici, která spolu tvoří obě strany téže mince. Navíc vlastně už od počátku jejich kapely Bullet for My Valentine, což je další výhoda jak interpretační a autorská, tak i vzhledem ke směřování a vývoji kapely.

101-110 (2227) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.