přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
26.6.2017 Tato teprve šestnáctiletá americká bubenice má za sebou více než šest stovek živých koncertů, nahrávání v Nashvillu a LA, vystoupení na NAMM 2016 a studiovou práci s hudebníky z celého světa.
24.6.2017 Dnešní hrdina patří k významným britským basistům. Během své kariéry prošel několika zajímavými angažmá, aby v roce 1985 zakotvil v rockové legendě Status Quo.
22.6.2017 Kapela, která si nikdy na nic nehrála a která to vzala tak, jak to prostě chodí. To jsou Bring Me the Horizon, původně deathcoreová kapela ze Sheffieldu v Anglii, v současné době tvořící spíše pod všeobjímající nálepkou alternativního metalu, kdy její metalcore zaznamenal hodně osobité spojení heavymetalového nářezu a elektroniky.
20.6.2017 Bicí souprava je jeden z fyzicky náročnějších nástrojů, a to nejen z hlediska transportu. Před cvičením, před zkouškou i před koncertem je z několika hledisek dobré se rozehrát a rozcvičit.
18.6.2017 Dnes se podíváme trochu hlouběji do činelové historie a popovídáme si o tom, jak vznikl nástroj pro dnešní soupravu naprosto zásadní a nezbytný, tj. hi-hat.
16.6.2017 Na první pohled tihle dva patří k sobě. Nebezpečí, tajemství, ale také zároveň ladné křivky, které si přímo říkají o „pojď a dostaň ze mě tón“. Obrázek je vlastně až symbolický.
14.6.2017 Téma výběru toho správného snímače do konkrétní kytary může být běh na delší trať, dá se, právě podle technických dat a vlastností, jistým způsobem předpokládat, jak se ten který model bude v tom kterém nástroji chovat, nicméně, jak je to zcela a doopravdy, zjistíte, až když natáhnete struny a zahrajete.
12.6.2017 A je to tu - jubilejní epizoda. Když je vám šedesát, vše se tak nějak zpomalí a uklidní, říkali mí starší kamarádi. Nejsem si jist, že je to tak jednoduché. Mně třeba k šedesáté epizodě Sám doma osud nadělil nečekaný kolaps počítače, ve kterém jsem měl poměrně mnoho nezazálohovaných rozpracovaných nahrávek.
9.6.2017 To, že fanoušci vytvoří řadu zajímavých situací, někdy i hodně bizarních, je známo. Většinou se tak ale děje u hodně top kapel, které se již během své existence staly legendami. Ovšem u skupin, které právě míří k vrcholu a učí se teprve s tou slávou žít, to může být i překvapující.
8.6.2017 Že máme skleněné bottlenecky, to je běžné. I trsátka z tvrzeného skla jsem viděl. Průhledné tělo kytar také, ale tam to většinou je nějaká umělá hmota. Ale udělat si tělo kytary ze skla? Ale vlastně proč ne?

101-110 (2174) 

na začátek posounout vzad předešlé 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.