přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
seriály
22.08. Pokud začínáte hrát na dvojpedál (případně dva velké bubny) anebo o tom přemýšlíte, asi jste narazili na následující problém: Ve chvíli, kdy přesunete nohu z hi-hatky na druhý pedál basového bubnu, tak se činely otevřou do polohy, kdy skutečně nezní příjemně...
19.08. Ysella (Zel) Heather Kaute se narodila v Perzance v Anglii roku 1984. K bicím se dostala relativně pozdě, až ve svých patnácti letech. A to i přes to, že odmala sledovala svého otce, který bubnoval v různých kapelách.
16.08. Živé nahrávky byly v nabídce rockových kapel vždy ceněným artiklem. Jejich příznivci oceňují spontaneitu a energii živého vystoupení, kterých lze ve studiu dosáhnout jen těžko.
14.08. Minule jsme nakousnuli téma, jakým způsobem nám mohou při domácím nahrávání být prospěšné chytré telefony a tablety. Pojďme se v tom trochu pohrabat.
12.08. Kůže mezi dřevem a kůží. Proč ne? Kam se podíváš, ladí to k sobě. Aneb - jak říkáme my odborníci - akord jako kr...a. Tedy doufám, že ta nejspodnější vrstva je fakt kůže a ne koženka. Ale to je asi to nejméně podstatné.
11.08. Abychom se tedy v tématu výškového nastavení snímačů také dobrali k nějakým číselným hodnotám, byť je opět a samozřejmě nebudeme brát až tak přísně a dogmaticky, zkusil jsem na několika svých nástrojích osazených pasivními modely tyto hodnoty změřit.
10.08. Tak jak většina rodičů, i Nick Cardillo, výrobce custom modelů kytar, si lámal hlavu, co s kostičkami stavebnice Lego, když o ně ztratí jeho dítě zájem.
09.08. Metallica za svou existenci už přežila leccos - úmrtí, soudní spor, změny v sestavě, rehabilitace, podle některých i album Reload... A tak se zdá, že taková cesta na koncert už musí být pro ně brnkačka. Jenže...
07.08. Ke Styx jsem se dostal roku 1984 díky vznosné desce Paradise Theatre, která mne tehdy zaujala i tím, že do vinylu bylo laserem vypáleno logo desky. No to bylo něco! Pravda je, že když jsem si pak pln nadšení a očekávání podobné hudby à la něco mezi AOR a pomp rockem opatřil Kilroy Was Here, tak jsem se dost lekl.
06.08. Elita metalové scény má nového zástupce. Nicméně je jasné, že by zpěvačka Cammie Gilbert a americká partička Oceans of Slumber sami o sobě neznamenali mnoho. Právě až spojení charismatické zpěvačky a progresivně metalové bandy z Texasu způsobilo malý zázrak.

11-20 (2106) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.