přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvuk12 největších chyb, které děláme v domácím studiu - Jak si vybrat převodník

17.03. | sekce: pro muzikanty - seriály
Převodník je v současném domácím studiu centrem všeho dění. V něm se sbíhají všechny signálové cesty a skrz něj probíhá monitoring signálu. Výběr převodníku je tedy pro domácí studio důležitý krok. Pojďme se podívat, co vzít v úvahu při jeho pořízení.

12 největších chyb, které děláme v domácím studiu - Jak si vybrat převodníkPrvní dobrá zpráva je, že dnešní převodníky nám za pořizovací ceny nabízejí fantastický poměr cena/výkon. Z technického hlediska nepředstavují žádný problém pro vytvoření profesionálního výsledku. Převodníky mají dostatečně kvalitní pre-ampy a samotný převod běží bezproblémově. Máme mnoho možností na výběr. Ten se budeme snažit zúžit dle následujících kritérií.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/12-nejvetsich-chyb-ktere-delame-v-domacim-studiu-Jak-si-vybrat-prevodnik~17~brezen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.