přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvuk12 největších chyb, které děláme v domácím studiu - Jak si vybrat nahrávací software

26.08. | Autor: Tomáš Nykl | sekce: pro muzikanty - seriály
Nahrávací software (DAW) je srdcem dnešních studií. Jeho výběr je důležitý krok. Jak vybrat správné DAW pro vaše studio?
Při výběru DAW je pro mě nejdůležitější, zda se mi v daném prostředí dobře pohybuje. Zda je vše rychle po ruce a program je stabilní. Nikdo neřekne, že nahrávka má typický zvuk Cubase, Studio One nebo Pro Tools, nedá se to poznat. Všechny současné DAW umožňují to samé - nahrávání, editaci a mix. Rozdíl je ve způsobu, jak k cíli dojdeme.

12 největších chyb, které děláme v domácím studiu - Jak si vybrat nahrávací softwareDAW je jako hudební nástroj a nějakou dobu trvá, než ho ovládneme. Naší strategií by měl být vhodný výběr softwaru a snaha o ovládnutí jeho funkcí. Stejně jako u hudebního nástroje to ale vyžaduje čas a snahu. Funkce se v DAW napodobují - přechody na jiný software jsou spíš ztrátou

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-serialy/12-nejvetsich-chyb-ktere-delame-v-domacim-studiu-Jak-si-vybrat-nahravaci-software~26~srpen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.