přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraWarwick a Rocbass novinky na Namm Show 2016

9.2.2016 | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Firma Warwick představila na letošním Namm Show celou řadu špičkových nástrojů a novinek Warwick i Rockbass. Především to je nová elektronika Warwick, která bude použita do všech nových baskytar Warwick vyráběných v Německu. Elektronika bude fungovat s každým typem snímače včetně piezo. Je téměř bez šumu a poskytuje flexibilní ekvalizaci a velkou rezervu. Systém je vybaven USB napájením pro zabudovanou lithiovou baterii. Jde napájet i klasicky 9V baterií. Nově je v nabídce dřevěné uložiště pro elektroniku. Firma Warwick přišla i s novými koženými gigbagy. V sérii Masterbuilt Custom Shop přibyly nástroje Corvette $$ 2016 Limited, Reverso Rex Brown, Lee Sklar Signature, Star Bass II s krátkou a střední menzurou. U série Rockbass přibyl signature nástroj Reverso Rex Brown.

Warwick a Rocbass novinky na Namm Show 2016


Warwick a Rocbass novinky na Namm Show 2016

Psáno pro: časopis Muzikus 2016/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Warwick-a-Rocbass-novinky-na-Namm-Show-2016~09~unor~2016/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.