přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraWarwick: Corvette $$ Neckthrough LTD 2019 Masterbuilt Custom Shop

14.03. | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Model Masterbuilt LTD 2019 je velmi výraznou baskytarou typu Corvette $$ NT, kterou je možné objednat ve 4- nebo 5strunném provedení. Vrchní deska je z kalifornské odrůdy kaštanu (Californian Buckeyeburl) opatřená kombinací přírodního matného a vícebarevného chromovaného akrylového povrchu, je vizuálně spárována s hlavicí baskytary. Tělo je vyrobeno z bahenního jasanu, jehož textuře odpovídá i dřevěný kryt elektroniky. Ze dřeva jsou vyrobeny také čepičky ladící mechaniky. Javorový krk je prokládán pruhy z ekanga a konstrukčně se jedná o průchozí „skrytý“ typ, který nese hmatník z tygřího ebenu a 24 bronzových jumbo pražců. Hmatník je rovněž osazen polohovými značkami Yin Yang a podsvícenými postranními orientačními značkami. Nástroj je dále vybaven dvěma pasivními humbuckery MEC MM-Style s kovovými pouzdry. Ty pracují společně s aktivní 2pásmovou elektronikou Warwick, dobíjecí lithiovou baterií, ovladači Volume, Balance, Treble a Bass, a také s 3polohovými mini přepínači pro nastavení zapojení těchto humbuckerů (v sérii / paralelně / jednocívkový).

Podrobnější informace naleznete na:
http://www.warwick.de

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Warwick-Corvette-Neckthrough-LTD-2019-Masterbuilt-Custom-Shop~14~brezen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.