přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraWarwick: Corvette $$ Bolt-on LTD 2019 Teambuilt Pro Series

14.03. | Autor: Warwick | sekce: pro muzikanty novinky
Kromě atraktivity se model Corvette $$ Bolt-on LTD 2019 Teambuilt stejně jako protějšek z řady Masterbuilt těší svou 4- a 5strunnou variantou. Tělo nástroje je rovněž vyrobeno z bahenního jasanu a opatřeno je úchvatně texturovanou vrchní deskou z kalifornské odrůdy kaštanu a kombinací přírodní matné a vícebarevné chromované akrylové povrchové úpravy. Třídílný javorový krk je prokládán pruhy z ekanga a je šroubovaný. Krk je osazen hmatníkem z tygřího ebenu, který nese 24 jumbo pražců a podsvícené postranní orientační značky. Podobně jako u modelu Masterbuilt i zde byly zvoleny humbucker snímače MEC MM-Style kombinované s aktivní 2pásmovou elektronikou Warwick, ovladači Volume, Balance, Treble a Bass, a také s 3polohovými mini přepínači pro nastavení zapojení těchto humbuckerů (v sérii / paralelně / jedno-cívkový).

Podrobnější informace naleznete na:
http://www.warwick.de

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-novinky/Warwick-Corvette-Bolton-LTD-2019-Teambuilt-Pro-Series~14~brezen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.